NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Rainbow Six Extraction: Víme více o příběhu

Vydání Rainbow Six Extraction se kvapem blíží, a tak dostáváme další dávku informací ohledně příběhu. Extraction je kooperativní multiplayerová střílečka, kde skupina hráčů musí takticky spolupracovat, aby porazili Archaeany. Což jsou parazitům podobní mimozemšťané, kteří napadli Zemi. A nový trailer odhaluje více o příběhu.

Trailer vypráví příběh formou auidologů doktorky Eleny Ramirezové, která je ředitelkou výzkumu a vývoje REACT. Vede tým specialistů, kteří shromažďují informace o nepříteli. Operativci v terénu získávají data, která pak analyzují stovky vědců, aby adaptovali technologii pro boj s parazity. V pozdějších audiolozích zjišťujeme, že biofilm, který mimozemšťané produkují, je klíčem k jejich pochopení. Překvapivě obsahuje i části lidské DNA. Mimozemšťané se neustále vyvíjejí a objevují se nové druhy a mutace, které si postupně tým pojmenovává. A tak se můžete těšit na takové nepřátelé jako Lurker, který dokáže zneviditelnit sebe i své nejbližší, tak říkajíc. Dalším je Apex, který zase dokáže vyvolat nižší druhy mimozemšťanů z již zmiňovaného biofilmu. Jeden z logů zmiňuje, že jsou schopní se rychle vyvíjet, což může znamenat, že se pravděpodobně dočkáme nových druhů někdy v budoucnu.

Poslední log naznačuje, že nás čeká velký zlom v příběhu, který otočí vše vzhůru nohama. Nebo přinejmenší já v to doufám. No brzy uvidíme, protože Rainbow Six Extraction vychází 20. ledna a pokud si platíte Game Pass, tak pro vás bude hra dostupná hned od prvního dne. PlayStation hráči v tomhle směru bohužel lehce ostrouhaj.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button