NovinkyPCPS4Xbox One

The Elder Scrolls Online – nová dobrodružství v novém světě

V roce 2022 dostane The Elder Scrolls Online zcela nový příběh. Podle Bethesdy uvidíme úplně nový a nikdy předtím neviděný svět, kde nalezneme novou kulturu a šance prožít nová dobrodružství. O jakou oblast se jedná zatím nevíme. Ale snad se to brzy dozvíme. Šušká se, že by se mohlo jednat o domovskou oblast Bretonců.

V traileru se podíváme na 3 lodě směřující ke skalnatému pobřeží. Každá z lodí nejspíš představuje jednu ze tří frakcí The Elder Scrolls Online. Na pobřeží je vyhlíží postava v brnění, která nevypadá, že očekává příjezd spojenců.

Jestli se jedná o vlast Bretonců nevíme jistě, ale mnohé tomu nasvědčuje. Jejich domovskou oblastí je High Rock. Nejsevernější oblast Tamrielu. Členitý poloostrov plný skal a dlouhých pobřeží.

Navíc na brnění rytíře, který vyhlíží přijíždějící lodě je v bederní oblasti zobrazen zvláštní symbol, který je hodně podobný právě na brnění Bretonských vojáků.

Jestli se jedná právě o High Rock a hlavním tématem budou Bretonci, to se ještě pár týdnů nejspíš s jistotou nedozvíme. Oficiální kompletní odhalení proběhne 27. ledna 12:00 PT/15:00 ET na Twitchi.

A co říkáte na novou informaci o singleplayeru v připravovaném pokračování ze světa Dragon Age?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button