NovinkySeriály

Peacemaker je za rohem a bude to řežba

První tři epizody seriálu Peacemaker se objeví už 13. ledna 2022 na HBOMax a John Cena (Vykolejená, Kazišuci) v druhém traileru ukazuje, že se pro tuto roli skutečně narodil. Seriál sám o sobě má navázat na Peacemakerovo představení ve filmu Suicide Squad 2. V několika dílech se dočkáme událostí nejenom po filmu Suicide Squad 2, ale zároveň bude odhalen i původ tohoto, jak sám režisér James Gunn (Úsvit mrtvých, Strážci Galaxie) říká: „Jednoho z největších blbců na světě.“

Uvidíme ale také spoustu dalších postav. Jednou z nich je The Economos, který byl hlídačem ve slavném DC vězení Belle Reve. Ukáže se také otec Peacemakera Auggie Smith, který z něj udělal onu zvláštní postavu. Těšit se můžeme i na Judomastera nebo Captaina Locka. V prvním R-kovém traileru tak můžeme vidět, jaký masakr nás čeká. Tohle totiž bude jízda, která na HBO v superhrdinském žánru ještě nebyla.

https://www.youtube.com/watch?v=RIdbMgGHlsQ

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button