NovinkyPCPS5Xbox Series X

The Day Before ukazuje hratelnost s aktivním Ray Tracingem

Blížící se MMO survival střílečka od vývojářské firmy FNTASTIC se ukazuje ve zcela novém traileru. Ten se zaměřuje převážně na rozdíl vizualizace díla s aktivním Ray Tracingem a bez. The Day Before vychází 21. června pro PC a verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S jsou ve vývoji. Jak bude Ray Tracing vypadat na PC už víme. U konzolí to může být ještě zajímavější.

The Day Before se odehrává v post-pandemických Spojených státech. Hráči se musí porvat nejen se zombíkama, ale život jim dokážou ztrpčit i ostatní přeživší. Je třeba shánět vozidla, jídlo, munici a další věci nezbytné pro přežití v této nehostinné krajině. Na průzkum okolí nám vývojáři nabídnou širokou škálu možností od malých vesnických usedlostí, až po velkoměsta s mrakodrapy.

Trailer se představil během akce CES 2022, kdy na scéně zrovna měla prostor společnost Nvidia. Hry se dočkáme letos začátkem léta a ukáže se nám v celé své kráse. Podpora odrazu paprsků, RTX Global Illumination a ambientní okluze spolu s Nvidia DLSS z ní dělají hodně očekávanou hru. Ale taky bude potřeba mít trošku potuněný hardware.

Na The Day Before se určitě těší velká spousta hráčů a už si škrtá dny v kalendáři. Ale víte co se na nás taky řítí? Babylon’s Fall! Už jste o něm slyšeli? Jestli ne, tak to koukejte napravit.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button