NovinkyPC

Atlus plánuje oznámit nový velký titul

Je tu nový rok a každý už vyhlíží nové herní tituly, které nám vývojáři slibují. Ale pak je tu i ta druhá verze, že se letos zase dočkáme odhalení nových projektů. Jedním takovým nás napíná i vývojářské studio Atlus. V novoroční zprávě, kterou publikuje videoherní magazín Famitsu, se objevila zpráva o velkém novém projektu, který společnost hodlá letos oznámit.

Letošní rok se chystá i vydání 13 Sentinels: Aegis Rim pro konzole Nintendo Switch a Persona 4 Arena Ultimax na konzole PlayStation 4, Nintendo Switch a PC. Studio Atlus se vyjádřilo dost jasně.

Rok 2022 začne s remasterovanou verzí P4U2 Persona 4 Arena Ultimax ) v březnu a vydáním  13 Sentinels: Aegis Rim pro Nintendo Switch v dubnu. Připravujeme také překvapivý nový titul, který ještě nebyl oznámen. Také oslavy 25. výročí Persony, které začaly minulý rok, vstoupí do nové fáze. Prosím, těšte se!

Nedávno se Atlus také vytasil s vyjádřením, že v roce 2022 se dočkáme velké ikonické hry, která se stane „pilířem“ společnosti. Jestli se jedná o stejnou hru, to bohužel nevíme. Bohužel ani nemůžeme zjistit, co přesně má studio na mysli. Existují zatím pouze fámy, že se může jednat například o dlouho diskutovaný titul Project Re Fantasy, o kterém se vedou řeči už od roku 2017. Uvidíme, co si na nás studio připraví.

Určitě se k vám dostala hláška, že se Harry Potter vrací do Bradavic. Jestli vám to uniklo, tak se můžete podívat jak to celé probíhalo v našem rozboru celého díla.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button