NovinkyPCPS5SoutěžeXbox Series X

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos přichází na next-gen konzole!

Ano je to tak, fanoušci TableTopových RPG mohou jásat radostí! The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos přichází na next-gen konzole. Tedy přichází, od dnešního dne je na nich již dostupný! A o co, že vlastně jde? TDON: TAOC (ne nebudu to pořád vypisovat celé) je epickou parodií na TableTopové hry a je zasazeno do středověkého-fantasy světa plného zábavných dobrodružství. V hlavní roli se ujmete stereotypních postav známých z klasických RPG her a vstoupíte do Naheulbeukova dungeonu, abyste našli nebezpečný artefakt. To vše ve skupince pravděpodobně těch nejhorších hrdinů všech dob. Tahle sága si prostě dělá srandu ze všeho včetně vás samotných a to byste si neměli nechat ujít.

Aby to ale nebylo málo spolu s vydáním next-gen verze The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos dochází i k vydání nejnovějšího rozšíření hry s podnázvem Splat Jaypak’s Arenas (dostupné i pro PC). V tom půjde o to, dostat se z vězení sadistického maniaka Splat Jaypaka a jeho kola neštěstí. A nebude to nic lehkého, pokud se chcete dostat ven budete se muset dát do kupy a probojovat se vším, co na vás Jaypak hodí.

Vlastnosti The Dungeon of Naheulbeuk: Splat Jaypak’s Arenas DLC:

  • probojujte se 15 bitvami
  • zvyšte úroveň svých postav z 1 na 11
  • uzpůsobte si svůj tým dle vlastních představ a vyberte si 8 z 10 hratelných postav
  • vylepšujte své vybavení mezi zápasy
  • vyzkoušejte nové taktiky a šílené strategie
  • a nezapomeňte na kuřata

Jo a asi bych neměl zapomenout na naši vánoční soutěž á la adventní kalendář! Tenhle článek je totiž jeho součástí, takže se vesele přihlaste níže a užijte si soutěž!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button