NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Cyberpunk 2077 konečně přináší dobré zprávy

Rok se s rokem sešel a vypadá to, že Cyberpunk 2077 je konečně ve verzi, se kterou je i polské studio CD Projekt Red spokojeno. Má to ovšem háček – spokojenost se týká pouze PC verze. Po nekonečném hejtu fanoušků ohledně bugů a špatné hratelnosti to vypadá, že hra je ve své výsledné formě. Možná, kdyby nebyl na vydání hry takový nátlak… Dostala by se nám tato verze hned a ne po dlouhém, několikaměsíčním čekání?

Cyberpunk 2077 se momentálně může pochlubit svým místem v žebříčku deseti nejprodávanějších her v aplikaci Steam. Za umístěním v žebříčku možná krom úprav stojí i cena. Je totiž poloviční, kdy titul koupíte za $30. Původních $60 byla cena, za kterou si sice studio stálo, ale fanoušci nebyli ochotni dát takovou částku za, pro ně, neodpovídající hru.

Konzolisté se pak dělí na dva tábory. Jeden s hrou nemá problémy od vydání, kam se mohu naštěstí řadit i já. Ti druzí ovšem i nadále bojují s mnohými problémy. Sony dokonce z PS Store Cyberpunk 2077 v prosinci 2020 stáhlo a vrátilo hru až v červnu 2021, kdy přišel největší opravný patch. Hráči, kteří hru na store zakoupili, ji mohli vrátit a dostat své peníze zpět, což nešlo úplně dle plánu. CD Projekt Red nemělo úplně vymyšlený refund se Sony, což vedlo k tomu, že spousta lidí své peníze zpět nedostala.

Nicméně prezident studia se nechal slyšet, že v první čtvrtině roku 2022 se dočkáme next-gen verze spolu s 1.5 updatem. To vše bude samozřejmě zdarma na PlayStation 5 a Xbox Series X/S. CD Projekt Red má ve svůj titul staré víru a věří, že hru dotáhnou k dokonalosti.

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button