ExkluzivněNovinkySoutěžeTéma dne

Získej hodnotné ceny! Gamesmag adventní kalendář je tady!

Rolničky, rolničky, Batman je pako. Skočil šipku do hnoje, smrdí mu sako. Ideální vánoční písnička pro náš magazín, nemyslíte? A to jsme ji jako děti měli zakázanou. Nechápu proč. Venku nám začíná pomalu sněžit, vánoční strom na náměstí sice svítí, ale punč si u něj nedáme a roušková apokalypsa stále klidně dřepí v srdci všech měst. Můžeme jen doufat, že si ji třeba odnese čert. Pojďme si tedy ten adventní čas trochu zpříjemnit. Na vánoční trh vás sice nepozveme, ale do virtuálního adventního kalendáře ano. To se počítá, ne? A slavnostně přísaháme, že budeme štědří! Všech 24 oken našeho kalendáře je natřískáno k prasknutí dárky pro vás, naše čtenáře. Chcete vědět víc? Čtěte!

Nesem vám knížečky, poslouchejte

Tak i tenhle odstavec začneme popěvkem. Noviny nemáme, za to knížek habaděj. Byla by škoda, nechat je smutně ležet na hromádce. O kvalitní nálož science fiction se postarala naše milovaná Planeta9, která pro vás v kalendáři ukryla nejen první díly svých největších legend, ale i slevu k sobě na e-shop. Stejnou parádu, ale skrytou v hororovém kabátě, připravil náš parťák Martin Štefko z Golden Dogu. Nebudou chybět ani legendy českého podsvětí František Kotleta, Michaela Merglová, Kristýna Sněgoňová nebo Oskar Fuchs. Děkovačky letí do Epochy! A co by byl advent, bez komiksu! Stálice našeho magazínu hvězdná CREW také přispěla svou komiksovou troškou do mlýna.

Já, sním o hardware bílém

Dobrá, tento druh vánočních písní zdá se mi poněkud vtipným. Hráč není hráčem bez správného příslušenství. Na tom se asi shodneme. Podporujeme kreativitu a originalitu a musíme uznat, že stojan na ovladače z dílny dřevařského mága FIDY WOOD je top. A co teprve prémiové herní komponenty od Fractal Design? I ty můžete najít v našem adventním kalendáři. A aby toho nebylo málo, letošní advent s námi slaví i kamarádi z Genesis! Herní komponenty kam se podíváš. Zapojíš se?

Tichá noc, herní noc

Co bychom to byli za herní magazín bez her! Jdeme na vás v plné polní! Vyzbrojeni arzenálem pro dlouhé zimní večery i krátké zimní dny. Zkrátka a dobře, na každou volnou chvíli. Při skládání našeho ultra mega skvělého kalendáře jsme se v jeden moment zasekli a řekli si:

,,Máme toho nějak moc, nemyslíte?”

Redakce gamesmag

Maybe?

Okna bude potřeba otevírat pořádně dokořán, aby bylo vidět herní lahůdky pro konzole všeho druhu. Na své si přijdou příznivci Nintendo SWITCH, PlayStation nebo PC. Vřelé díky pánům z UBISOFT a HYPE. Nebudou však chybět ani herní balíčky z naší GAMESMAG e-shopové stáje. Do jednoho z kouzelných oken ukryla hry také legendární CENEGA. Budete mít to štěstí a najdete je?

podobnost s jednou z výher čistě náhodná 🙂 mrk mrk…

Narodil se geek, veselme se

Slibuju, že s koledami už pro letošek končím. Poslední odstavec patří od geeka geekům a nerdům ze všech koutů republiky. Pro ty z vás, kteří chodí na náš web za důležitou náloží informací ze světa anime, filmů a seriálů máme taky několik okének. Okének. Spíše vrat, řekla bych. Páč, abychom narvali všechny Mystery Boxy do kalendáře, bude potřeba trochu většího kalibru. Děkujeme ANIMERCH za poklady zlaté barvy!

A protože nás určitě dobře znáte tak víte, že FYFŤáci by nás (vás) v tom taky nenechali. Rozhodli se udělat Advent ještě krásnější a do okýnek schovali filmový a seriálový merch. Abychom měli taky něco na sebe, že jo. Čím blíže však budeme samotnému Štědrému dni, tím štědřejší budou i naše dary. Dovolila bych si tedy jednu lehkou nápovědu, nenápadně bych takhle mrkla na Ondru z ALBI a budu pokračovat v psaní…

Otevřete okno, vyhráváte

Jsme na konci, přátelé. A teď jak ta naše slavná okna budou v reálnem světě fungovat, ha?

Jednoduše.

Kalendář obsahuje 24 oken. V každém okně se ukrývá jeden výherní balíček pro jednoho z vás. Každé ráno vypustíme na našem webu článek, který bude obsahovat soutěžní otázku. Jakmile na otázku správně odpovíte, zaregistrujete se automaticky do večerního losovaní o cenu dne. Okénko budeme otevírat na streamu s naší přenádhernou Velajnys nebo v příběhu na Instagramu Gamesmag. Ve stejnou chvilku vylosujeme šťastného výherce, kterého i s cenou zveřejníme opět na Instagramu nebo streamu.

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽNÍHO DNE PROBÍHÁ KAŽDÝ DEN VE 20:00 NA STREAMU A NAŠICH FACEBOOKOVÝCH A INSTAGRAMOVÝCH STRÁNKÁCH

Podmínkou pro úspěšné předání výherního balíčku je – SLEDOVAT- nás na Instagramu Gamesmag, Facebooku a následné sdělení Zásilkovny, kam budeme moci balíček zaslat.

ÍZY PÍZY. No ne?

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Nikola Mikulicová
Host
2 let před
Jan "White Rabbid" Kőrmendy
Člen

Dobrý den soutěž začíná zítra, tedy od 1.12. v jednom ze článků bude na konci formulář s otázkou na kteru je potřeba odpovědět 🙂

Nikola Mikulicová
Host
2 let před

Back to top button