HryNovinkyPC

Lost Ark: Běsnit jako berserker bejby

Titul jménem Lost Ark od vývojářů ze Smilegate RPG se pomalu, ale SAKRA jistě dostává hráčům do podvědomí. Na Steamu sklízí extrémně kladné hodnocení a denní počet hráčů se drží kolem 87k, což není vůbec zlé číslo. Pokud vás hra zajímá víc, na našem webu jsme se Lost Arku věnovali už dřív. Vývojáři však neusínají na vavřínech a lákají další a další hráče do svého úspěšného díla. Proto vychází na youtube i epizodická série Lost Ark: Hero of Arkesia, která nám má přiblížit herní třídy. První z nich je vražedná bestie jménem berserker.

První co nejspíš zaujme je fakt, že berserker v Lost Ark nevypadá zrovna jako klasický stereotyp běsnících válečníků. Žádný divoký, potetovaný horal nahoře bez. Vývojáři upustili od zažitého modelu a pojali celé povolání trochu po svém. Berserkerové v Lost Ark jsou zakutý v plátové zbroji, nebo spíš v kusu tanku. V rukou třímají obrovskou zbraň, nebo spíš kus skály s rukojetí. Jinak už je vše při starém, šílený stroj na zabíjení lítající po celé mapě s řevem a třímající v rukou obrovský kus čehosi, čemu říká meč. Koukněte sami na příběhové pozadí, které si pro nás vývojáři připravili.

Berserkerové patří k těm jednoduchým povoláním. Doporučuje se převážně pro nováčky, ale i veteráni s ním dokáží nadělat pěknou paseku. Povolání se nejvíc hodí do PvE, ale i v PvP není zrovna pozadu. Samozřejmě rozdává šílený dmg, když k tomu ještě začne běsnit, je prakticky nezastavitelný. Jediný problém je v rychlosti animací a tak i v rychlosti útoku, berserkerové jsou zkrátka trochu neohrabaní. Vadí to? Sice se hůř trefují, ale když se trefí, tak to bolí. Kovaní hráči jsou na podobný systém určitě zvyklí. Zkusili jste už Lost Ark? Pokud ne a jste milovníky MMORPG, měli by jste titulu rozhodně věnovat svou pozornost.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button