Google StadiaNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Marvel’s Avengers – Spidey konečně na scéně

Už dlouho nás vývojáři hry Marvel’s Avengers trochu napínají s odhalením Spider-Mana. Naposledy jsme vás o tom informovali v našem dřívějším článku, kde se Spidey zatím pořádně neobjevil. Ale nyní už je vše za námi a my máme pořádný a nefalšovaný trailer se vším, co do něj patří. Bohužel nám to trochu kazí fakt, že Spider-Man bude k dispozici pouze na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Nové postavy se dočkáme v rámci aktualizace 30. listopadu.

V traileru se podíváme na noční misi mladého zakuklence, který si to chce rozdat s jednotkou vojáků AIM a překazit jim jejich plány. Ze začátku si je vodí sem a tam levou zadní, ale nakonec mu stejně nateče do bot a začne toho na něj být trochu moc. Naštěstí se objeví kámoši z Avengers a vyrovnají šance. Spidey by to asi zmáknul sám, ale proč se trápit, když jde o týmovku.

Spider-Man není ve hře veden jako rozšíření. A to jenom z toho důvodu, že jeho výskyt bude omezen pouze na konzole PlayStation. Vývojáři to označují jako „hero event“ se svým příběhem a cut scénami. Podrobnosti ale zatím bohužel nevíme, a tak nám nezbyde, než si počkat, co zase tenhle ukecanej superhrdina bude vymýšlet.

Marvel’s Avengers je sice dost známá hra a vyvolala dost rozporuplné reakce, ale pořád se najdou hráči, kteří po ní rádi sáhnou. Ale myslím, že teď každý raději dá přednost závodům. Už se vám nová Forza Horizon 5 dostala do ruky?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button