NovinkyPC

Star Citizen vydal update Deadly Consequences!

Ano je to tak, čtete správně. Star Citizen, největší a nejpopulárnější simulátor vesmírného života přišel s dalším updatem. Ten se jmenuje Deadly Consequences a přináší do hry několik nových mechanik. Ty jsou samozřejmě jak už název napovídá zaměřeny hlavně na zdraví hráčů. Do Star Citizen totiž update přidává nové nemocnice i herní mechaniky zranění a jejich následné léčby. Aby toho ale nebylo málo, mohou se hráči těšit i na vylepšení systému inventářů, který by měl ovlivnit i taktičtější chování všech hráčů.

Jménem celého vývojářského týmu oznamuji s velkou radostí vydání Alphy 3.15: Deadly Consequences, která do Star Citizenu přidá důležitý herní obsah jako léčbu zranění, looting a bombing. Nejvíce se těšíme na to, jak ovlivní systém léčby a lootingu chování všech hráčů. Chris Roberts

 

Star Citizen Deadly Consequences update obsahuje:

  • Systém zdraví hráčů: Hráči mohou být nově zraněni či omráčeni. Pokud jsou vážně zraněni, mohou si zavolat o pomoc. To však nebrání ostatním hráčům či NPC, aby daného hráče dorazili. Zabití hráči přijdou o předměty, které měli u sebe a ty může získat jakýkoliv jiný hráč. Zranění mohou být navíc aplikována na různé části těla jenž ovlivňují hratelnost ve všech ohledech.
  • Healing a Healing Tools: Hráči se mohou dočasně uzdravit, popřípadě vyléčit své zraněné kolegy pomocí různých zdravotních prostředků jako CuraLife Medical Gun a Multi-tool Healing Beam doplňkem. Léky však mají i vedlejší účinky a můžete se jimi předávkovat, což způsobí rozostřený pohled, poruchu sluchu a další nepříjemné účinky až po smrt z předávkování.
  • Nemocnice a lehátka: Nové nemocnice můžete najít v Orisonu, GrimHex, New Babbage a Rest stop clinics. Nemocnice můžou být nastaveny jako respawnovací lokace po hráčově smrti a můžete si v nich vyléčit i ta nejtěžší zranění.
  • Osobní inventář – vylepšení osobního inventáře s možností správy veškerého hráčova majetku skrz aplikaci
  • Dynamic Loot Generation – random loot na planetách a stanicích, který potěší každého průzkumníka!
  • Origin 400i – nejnovější loď určená k rychlé a bezpečné přepravě hráčů, ale i jejich nákladu
  • Crusader Hercules Starlifter A2 – vesmírný koráb určený k ničení obrněných cílů s několika typy bomb
  • Nová Bombing mechanika – hráči vlastníci Crusader Hercules si odteď mohou vychutnat bombardování
  • Nové Infiltrate/Defend mise: – nové mise proti vlnám nepřátel s vysokými odměnami

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button