NovinkyPCPS4PS5

Studio stojící za Horizon Forbidden West vyvíjí MMO hru

Vydání dlouho očekávaného pokračování Horizon Zero Dawn s názvem Horizon Forbidden West se pomalu, ale jistě blíží. Není tedy žádným překvapením, že studio Guirella Games plánuje další věci, které pro fanoušky do budoucna přinesou.

Na stránkách můžeme najít volnou pozici na senior návrháře pro společenské systémy. Hlavní náplní práce by bylo zapojení multiplayeru do komponentu navrhované hry. Ideální kandidát je osoba se zápalem pro hráčskou komunitu a sociální vlastnosti. Bude se dost možná jednat o hru, která se primárně bude hrát ve skupině a tím zapojí všechny členy. Spoustu MMO můžete hrát i sami, čemuž by se studio pravděpodobně chtělo vyvarovat.

Svět, ve kterém se Horizon odehrává by nebyl vůbec špatný i pro MMO prvky

Další dostupná pozice poptává herního senior spisovatele. Není známo, jestli jde o stejný projekt. Zde je jako ideální kandidát uveden ten, kdo má znalosti příběhu a designu z open world her a ideálně i z MMORPG. Fanoušci spekulují, jestli by se náhodou připravovaná hra nemohla odehrávat ve stejném, nebo podobném světě, jako Horizon.

Horizon Zero Dawn mělo v roce 2017 multiplayer dostat. Z plánu nakonec sešlo a vývojáři se místo toho zaměřili na jiné dodatky, které do hry přidávali. Nebyl by to ale první multiplayer projekt, jelikož Guirella Games se podíleli na vývoji Killzone her.

Další informace nemáme a samotný vývoj je stále v začátcích. Nicméně už teď se hráči mohou těšit na 18. února, kdy je naplánováno vydání Horizon Forbidden West.

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button