HryNovinky

CD Projekt získává studio Digital Scapes | Novinka

Humbuk kolem polského vývojářského studia CD Projekt před nějakou dobou konečně ustal. Ať už patříte na stranu naštvaných hráčů Cyberpunku, nebo naopak k těm absolutně spokojeným, musíte uznat, že se CD Projekt vytasil s něčím, co tady ještě nebylo. A ač se zdálo, že to studio po tolika průserech, nefunkčních patchích a snad i údajném hackerským útokem zabalí, opak je pravdou. Rozhodlo se rozrůst a vzalo za své i studio Digital Scapes ve Vancouveru, se kterým velmi úzce spolupracuje od roku 2018.

CD Project RED Vancouver

Vzhledem ke spokojenosti CD Projektu s prací studia Digital Scapes je tento krok víc než logický. Digital Scapes bude přejmenováno na CD Projekt RED Vancouver a jeho úkolem bude spolupráce s dalšími studii ve Varšavě, Krakově a Vratislavi na připravovaných projektech. Aktuálně zaměstnává studio ve Vancouveru více než tucet zkušených herních vývojářů.

Když se zamyslím nad tím, že se chce CDPR poučit ze všech svých chyb a začít pracovat na několika titulech současně (včetně dalšího dílu Zaklínače), asi by se kvalitní posila hodila. Digital Scapes totiž pracovalo mimo jiné i na projektu Cyberpunk 2077. Smluvní podmínky tak byly podepsány 29. března.

Tým ze společnosti Digital Scapes je náš důvěryhodný partner. Tři roky velmi úzce spolupracujeme. Digital Scapes věnovali vývoji Cyberpunku 2077 spoustu sil a pomáhali s kompletním vývojem hry včetně optimalizace mnoha funkcí. Kromě spolupráce na dalších projektech nám Digital Scapes bude pomáhat ve zdokonalování technologie a v tomto ohledu také rozšíří naše kompetence.

Paweł Zawodny, vedoucí výroby a CTO společnosti CD PROJEKT RED.

Studio Digital Scapes je ze spolupráce nadšené. Věří, že jejich technologický vhled bude přínosem. Vedoucí Vancouverského studia Marcin Chady poznamenal, že zapojení kanadských talentovaných vývojářů do světa CD Projekt a CD Projekt RED je neuvěřitelná příležitost.

Závěrem krásná zpráva pro všechny ambiciózní herní mágy. Pokud byste se chtěli připojit ke kanadskému studiu, máte možnost. Nábor probíhá na: vancouver_recruitment@cdprojektred.com

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button