NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

MAGlajz – týden #39 | Gamesmag

Hello there. Jestlipak jste si zrovna neříkali, že by jste si přečetli něco krátkého a výživného? No já to přesně tušil a proto vám tu servíruju pěkně horký a čerstvý MAGlajz. Herní sezóna je v plném proudu a v redakci nevíme kam dříve skočit. Dneska tady máme pořádnou kupu nových releasů, nějaké ty kontroverze i kratší novinky, které ale mile překvapí. Tak se udělejte comfy a jdeme na to. Další díl MAGlajz je tu.

Vychází FIFA 22

Na začátek tady máme nálož sportovních her. Nejdříve ta mnohem slavnější série – FIFA, nám představila každoroční díl fotbalové simulace? Tak či tak, nová fifenka je venku. Letošní ročník sází na výrazné zpomalení gameplaye, přepracované animace hráčů a dokonce nám slibuje, že bude padat méně gólu, aby to trošku připomínalo skutečnou čutanou. FIFA 22 je venku pro všechny konzole i PC. Vyzkoušet si můžete hru na 10 hodin pomocí předplatné EA Access.

NHL 22 v pořádné ukázce

EA naděluje podruhé. Teď od trávy k ledu. Hokejoví nadšenci už také vyhlížejí svůj nejnovější ročník. Mějme s nimi trošku soucit, protože poslední roky dostávají pořád tu stejnou hru s aktualizovanými soupiskami týmů za plnou celu AAA hry a to nevydrží jen tak někdo. Letošní ročník NHL 22 ale přechází na nový engine. EA narvali NHL na Frostbite, ten nejhorší možný engine pro sportovní hry, a čekají, že jim to hráči sežerou. 20 minutová ukázka nám ale prezentuje hru totožnou jako loni s pár animacemi, které ještě neznáme. NHL dorazí pro konzole už 15. října.

Konami zpackalo release efootball 2022

A zpět na zelený pažit. Druhý velikán mezi fotbalovými simulátory – Konami si pro letošní ročník připravilo také pokračování. Po dvouleté odmlce (díky kašlající netopýři) tu máme nový díl Pro Eva. Vlastně už ne, hra se od letošního ročníku jmenuje eFootball 2022. Hlavní změnou je free-to-play koncept. Hru si tak můžete už dneska stáhnout a vyzkoušet si jaký je Unreal Engine v podání fotbalové simulace. Pokud vám tady můžu trošku radit, nedělejte to. Hra je v katastrofickém stavu, FPS se nedostanou přes 30, přihrávky prakticky neexistují a hráči se chovají jako při záchvatu. Konami o problému ví a na sociálních sítích se omluvili za stav hry. Tak snad brzy přijde fix. Cyberpunk feels Intensifies.

https://youtu.be/mKak2Kk5eDI

Nové vláčky přijíždějí

Další velký release na stole. Train Simulator 2022 představuje svůj trailer a nabízí co byste od vlakového simulátoru asi tak čekali. Budeme řídit vlak, nabírat a vykládat cestující, projedeme se po tratích během dne i noci a zažijeme tu krásu strojvůdce v plné síle. Kdo si z vás občas neřekl, jaké to asi je koukat do prázdna a jet s obrovskou mašinou? Za mě to je pokušení, které bych rád vyzkoušel. Train Simulator 2022 už je venku pro PC.

New World ničí hráčům grafické karty

Vydání nejnovějšího MMORPG od Amazonu – New World, sebou nese kontroverze. Ono se mi zdá, že není velký release bez velkého problému. Podle serveru gamesradar, se řada hráčů potýká s problémem, kdy jejich grafické karty nezvládají nápor, který New World vyžaduje. Jenomže, není vše jak se zdá. Většina z těchto reportů pochází ještě z uzavřené bety a týkají se grafických karet RTX 3090. Amazon sám otevřeně vystoupil a dementoval všechny tyto tvrzení, že oni nemají vůbec žádné informace o jakýchkoliv spálených grafikách kvůli novému MMORPG. Takže zase flame pryč a můžeme se pustit do grindu.

Sony si vyšlo na nákupy

Co by to byl za MAGlajz kdybychom se nepodívali na SONY. To nám zase vyrazilo na nákupy a pořídilo si jedno malé studio, které jim vydělalo obrovské množství peněz. O co se jedná? Studio Bluepoint Games se oficiálně stalo součástí rodiny Playstation Studios. Že nevíte proč byste měli bluepoinťáky znát? Mají totiž na krku remake Demon´s Souls. První exkluzivní pecky pro PS5 a jedné z nejlepších soulovek vůbec. Studio má zá zády teď pořádně movitého majitele a jen se těším s čím přijdou příště.

Do služby GeForce Now dorazí hry z rodiny EA

Společnosti GeForce a Electronic Arts nám dospěly k další dohodě, ze které můžeme jako hráči mít radost. Subscription služba GeForce Now se totiž rozroste o nové přírůstky z rodiny EA. Podle posledních zpráv se dočkáme hry Dragon Age: Inquisition a taky Battlefield 1. Do této doby jste si mohli skrze GeForce Now zahrát takový Apex Legends ale zdá se, že se můžeme spolehnout na celou knihovnu her Electronic Arts. Děkujeme!

Pfůů, že to byla ale fuška co? Jeden trailer za druhým, obrovské release, knihovny se nám rozrůstají. Nějaká ta kontroverze nemůže chybět ale zdá se, že to tak nějak k vydání her prostě už patří. Nicméně vám chceme poděkovat za vaší neústálou přízeň. MAGlajz je tady pro vás a bez vás by prakticky nebyl. Tak zas za týden.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button