NovinkySeriály

Bude mít seriálový Lucifer i filmovou adaptaci?

Netflix bouchnul do světa poslední, šestou sérii oblíbeného seriálu Lucifer, který měl skončit již po třetí řadě na FOXu. Streamovací platforma však vyslyšela prosby diváků a práva na Lucíka od FOXu odkoupila. Původně se mělo jednat jen o dodání čtvrté (finální) řady, ale když se ukázalo jak moc je Lucifer populární vše se změnilo. Netflix nám tedy přináší třetí a tentokrát již opravdu finální sérii ve své režii.

Během rozhovoru s Netflixem se pak samotný představitel Lucifera, Tom Ellis, zmínil, že je zde i možnost spin-off filmu, kterého by se opět ujal Netflix. V rozhovoru byl tázán, jestli by si v případě možnosti svou roli zopakoval.

Vždy říkám “nikdy neříkej nikdy”. No, dříve už jsem to řekl, ale rád bych prozkoumal myšlenku natočit film s Luciferem. Zatím se na tom nepracuje, je to pouze spekulativní věc.

Fakt, že rozhovor s Ellisem dělal samotný Netflix, může znamenat, že tato otázka nebyla náhodná. Je tedy možné, že se pán pekel ještě vrátí. Chtěli byste vidět film s oblíbeným Lucim, nebo vám stačí seriál?

Trailer na první sérii Lucifera, ještě pod taktovkou studia Fox

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button