KomiksNovinkySeriály

První odhalení netflixáckého SANDMANA!

A je to tady! Konečně jsme se dočkali a Netlflix přichází s první vlaštovkou k Sandmanovi. Neil Gaiman dělal se samotným odkrýváním hlavních postav pořádný týjatr. Né, že ne. Takže jsem byla přirozeně zvědavá na to, s čím se stanice vytasí. Bylo to právě v loňském roce, kdy Gaiman konečně oznámil, že to bude právě Netflix, který si pod svá křídla vezme seriálovou adaptaci říše pána snů. A i když bylo natáčení několikrát ohroženo, Neil nás neustále přesvědčoval o opaku. Jsem neskutečně vděčná, že se během roku potvrdila účast Toma Sturridgea v roli pána snů. A dle prvního traileru si začínám být jistá, že Gaiman přesně věděl, koho do role obsadil.

The Lord of Dreams has been summoned, and captured, by mortal men. Once free from his captivity, this eternal ruler of Dreams will realize that his troubles are only just beginning.

First Look

Dovolím si nahodit lehké porovnání. Kniha první Preludia a Nocturna bude pokrývat většinu z 11 ti dílné série. Seriál by však měl obsahovat i část knihy druhé Domeček pro panenky. Mrkněte na úryvky níže a pak si vychutnejte trailer k seriálu.

Pokud se chcete o Sandmanovi i samotném seriálu dovědět více čtěte: https://gamesmag.cz/sandman-na-netflixu-vse-co-potrebujete-vedet-cast-i/ nebo druhou část hýr: https://gamesmag.cz/sandman-na-netflixu-vse-co-potrebujete-vedet-cast-ii/

First Look

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button