AnimeNovinky

Dva velké návraty – Mushoku Tensei a Kimetsu no Yaiba jsou už skoro na vašich obrazovkách

Ať už anime a manga, Mushoku Tensei a Kimetsu no Yaiba jsou na špici sledovanosti i čtenosti a brzy se už vrátí zpět ke svým divákům. Takže pokud jste se na ně ještě nevrhli, tak za prvé: kruci, proč? A za druhé tady si o nich koukejte aspoň něco přečíst. Oba dva kousky jsou klasicky svého žánru, jedno šónen, druhé isekai a Kimetsu no Yaiba je jedno z těch anime, které svým filmem přinutilo desetitisíce lidí odcházet z kina s otevřenou pusou.

Mushoku Tensei 

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation od Rifujina na Magonote se vrátí na televizní obrazovky už 3. října 2021. Autoři nám tak vydali i nové promo, který ukazuje, že se máme v pokračování na co těšit. Příběh sleduje 34letého muže, který byl zabit poté, co se pokusil zachránit někoho před sražením autem. Reinkarnuje se v kouzelném světě jako Rudeus Greyrat a začíná „od znova“ jako dítě. Kromě toho, že má ale všechny předchozí znalosti ze svého minulého života, získal po své nové matce hromadu magických schopností a po svém otci talent pro boj na blízko. A k tomu všemu je tu jedna taková maličkost, je to hrozný zvrhlík. 

Kimetsu no Yaiba 

Neskutečné anime a ještě dokonalejší film – to je Zabiják démonů, Kimetsu no Yaiba. Za to také získalo hned několik ocenění včetně ceny Crunchyroll za anime roku 2020, cenu japonské filmové akademie za nejpopulárnější film, nejlepší hudbu a za animovaný film roku. Prostě anime, které musí vidět každý, i ten, kdo by nechtěl. 

Návrat série je oficiálně už 25. září 2021. Nyní se v příběhu posuneme do tzv. District Arcu a v tom se také setkáme s dalším haširou a dalšími démony. Dějištěm celé série je neslavná oblast Jošiwara, čtvrť červených světel v Tokiu, která byla známá pro sexuální zábavu, než tedy byla v roce 1958 v Japonsku zakázána prostituce. Anime navíc slibuje důkladné představení této čtvrti. Bohužel zatím nemáme žádný bližší trailer, kromě prvotního teaseru. 

Kdyby vám přece jenom Kimetsu no Yaiba uteklo, tak příběh vypráví o chlapci jménem Tandžiró. Ten žije se svojí rodinou na okraji lesa, kde se stará o své mladší sourozence. Jednoho dne se vrátí domů a najde rodinu povražděnou. Útok přežila jen jeho sestra Nezuko. Ta se ale proměnila v démona a démoni mají jen jeden cíl: sežrat co nejvíce lidí. Tandžiró chce svou sestru zachránit a proto se musí stát zabijákem démonů.  

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button