NovinkyPS4PS5

Bezplatná aktualizace Horizon Forbidden West na PS5

Nedávno jsme mohli zaznamenat předobjednávky na hru Horizon Forbidden West. Hra má datum vydání naplánováno na 18. února 2022 a zahrát si ji můžeme pouze na konzolích společnosti Sony a to na PlayStationu 4 a PlayStationu 5. Cena, za kterou se momentálně nabízí předobjednávka na tuto velice očekávanou hru, mezi hráči vzbudila vlnu nevole.

Horizon Forbidden West dostane upgrade zdarma. Další tituly už spíše ne

Generální ředitel PlayStationu Jim Ryan potvrdil, že rozhodnutí o absenci upgradu titulu Horizon Forbidden West bylo trochu mimo mísu. Za cenou titulu si sice firma bude stát, ale hráči kteří dostanou hru na PlayStation 4 budou moci využít upgrade na konzoli nové generace zcela zdarma. Dále také bylo potvrzeno, že i další exkluzivní tituly dostanou upgrade v hodnotě 10 USD. Jako příklad byl uveden nejnovější díl Gran Turismo 7 a budoucí God of War. Upgrade se bude týkat jak fyzické tak i digitální verze.

Společnost Sony oznámila na 9. září 40minutovou konferenci, kde se možná dozvíme více o této diskuzi a také se třeba dočkáme odhalení nějakých očekávaných novinek. Asi víte na co přesně narážím, ne? Každý se klepe na novinky ohledně nového dílu díly ze série God of War. A my budeme u toho, takže nás rozhodně sledujte. A doufejte s námi v to, že se aspoň nějaký náznak objeví.

Zatím si můžete trochu procvičit mozkové závity ve hře Portal Reloaded. Mrkněte.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button