NovinkyPC

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt představuje klan Toreador

NA letošní konferenci Gamescom byl uveden nový trailer ke hře Vampire: The Masquerade Bloodhunt. V něm byl nově uveden klan Toreador. Svět, ve kterém se klany upírů snaží získat nadvládu a vytřískat se mezi sebou, by měl dorazit na Steam v early accessu už 7. září. Hru vytvořila společnost Sharkmob a hra bude zatím dostupná pouze na PC.

Klan Toreador se rozhodně v Bloodhunt neztratí

Klasická battle royale hra se odehrává v ulicích Prahy. Takže je super, že ve hře budeme poznávat místa, kudy denně chodí tisíce lidí. A až tam půjdete příště, tak se možná budete ohlížet o rameno, zda se na vás nezubí nějaký zubatý zmetek.

Z traileru je celkem obtížné vypozorovat, jaké speciální schopnosti má klan Toreador na skladě. Ale hádám, že léčení bude určitě primární schopní a poté nějaké rozptýlení nebo oslepení. Takový improvizovaný flashbang. Samozřejmě šplhání po budovách, teleportace a vysoká odolnost nesmí chybět. Jestli vás zajímají podrobnosti o tomto klanu, jako například odkud se vzal nebo kde můžeme na upíry z Toreadoru narazit, tak stačí kliknout sem.

Upíři se v Praze budou prohánět už v první polovině září. Ale do té doby by byla škoda nedělat nic jiného než čekat. Do té doby si zatím můžete třeba přečíst nějaké to dobrodružství o temném rytíři. Batman Mikea Mignoly je super dílo.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button