AnimeFilmyNovinky

Japonský trailer The Witcher: Nightmare of the Wolf odhaluje mnohem víc

Minulý týden jsme vás informovali o nadcházejícím anime filmu ze světa zaklínačů. The Witcher: Nightmare of the Wolf bude mít premiéru na Netflixu23. srpna, a my se tak dozvíme víc o originu Vesemira. Jak a proč se vlastně dal k zaklínačům a jaké byly jeho začátky nám více poodhalí následující trailer. Přiznám se, že studio MIR, které projekt zastřešuje, vytáhlo hodně divokou akci.

The Witcher jak ho neznáte. Vesemir se do všeho vrhne po hlavě

Nový trailer ukazuje Vesemira jako bezstarostného lovce monster, který nebere nic vážně a užívá si života zaklínačů plnými doušky. Boj, víno, pivo, zlato a nejspíš i pár slečen mu také prošlo postelí. Co víc si přát?

Musím se přiznat, že na tento film se hodně těším. Budeme alespoň moci porovnat Vesemira jako začínajícího zaklínače a jako mentora na Kaer Morhen ve druhé řadě hraného seriálu Zaklínač, kde ho ztvární Kim Bodnia.

Už jste viděli gameplay Paladina ve hře Diablo II: Resurrected? Jestli ne, tak to koukejte ihned napravit a mrkněte sem.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button