NovinkySeriály

The Witcher: Nightmare of the Wolf – Temné fantasy o Vesemirově minulosti se blíží

To, že svět zaklínačů, čarodějnic a královrahů zažívá velký úspěch, je prostý fakt. A je třeba toho taky náležitě využít. Proto Netflix přichází s animovaným spin-off filmem The Witcher: NIghtmare of the Wolf o původu Geraltova mentora Vesemira. Premiéra je plánovaná už na tento měsíc. Film a distribuci má na starosti korejské studio Mir. Držme mu palce, aby film zaznamenal úspěch a my se dočkali dalšího zpracování.

Příběh tohoto filmu se odehrává roky před hraným seriálem, který můžete taktéž vidět na Netflixu. V tomto filmu například zjistíme více do detailu, jak probíhala zkouška trav a co zažívali chlapci předtím, než se stali zaklínači.

Příběh filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf se bude hlavně točit kolem Vesemira, který se chce stát zaklínačem, aby unikl chudobě. Začne lovit příšery pro peníze, ale na obzoru se objeví nová hrozba. Bude na ni Vesemir stačit, nebo utrpí porážku? To zjistíme už 23. srpna.

Animovaných filmů není nikdy dost. A vlastně ani animovaných seriálů. Novinky z nich se můžete dozvědět v naší pravidelné rubrice aniMAG. Nejnovější článek s novinkami přímo tady.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button