FilmyNovinky

Zaklínačský fanfilm Krev a Stříbro je už téměř za rohem

Když jsem se před několika měsíci dozvěděl, že existuje skupinka věrných fanoušků Zaklínače, která plánuje udělat svůj film jménem Krev a stříbro ze světa zaklínače, měl jsem trošku strach. Těchhle fanfilmů není nikdy dost, ale tady jsem se bál, že se extrémně inspirují polským fanouškovským projektem Alzur´s Legacy, který kromě toho, že vypadal skvěle, podle mého až moc narušil Sapkowského dílo. Přeci jen – hlavní hrdina se jmenoval Lambert a byl to ten Lambert, jakého známe z knih a her.

O tom, že skupina fanfilm připravuje, víme už něco přes rok. Až nyní se ale na youtubovém kanále jménem Dynamites Films objevil skutečný plnohodnotný trailer, který zřejmě patří do světa spisovatele Andrzeje Sapkowského a nesnaží se jej (doufejme) nijak měnit.

Příběh bude o mladém a nezkušeném lovci příšer jménem Cedric, který se zamiluje do hraběnky jménem Denever. Ta však ukrývá tajemství, které se vyvrbí v největšímu dobrodružství v Cedricově životě. Z traileru můžu říct, že já jsem z tohoto projektu naprosto nadšen. Navíc ono milé překvapení, že Cedriv nosí medailon Školy kočky. Takže držme tvůrcům palce a těšme se na 25. září.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button