MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #22 – Ohnivý festival a Avengers zdarma

Tento týden vám přináším MMO Novinky #22 plné draků, bohů a bujarých oslav. V Runescape začíná válka a teď už doopravdy. Guild wars 2 přináší jako každý týden vzpomínku na Living World. Burning Crusade Classic bujaře slaví. A Marvel’s Avengers přichází se zajímavou nabídkou. No a teď se na to podíváme podrobněji.

Runescape

V Glienoru se probudili Nodoni a chystají se oslabit Božská vejce a vy jako ochránci světa jste jediní, kdo jim stojí v cestě. Vaší primární ochranou je boj s Nodony, kteří jsou klasifikování jako slayer potvory a proto k jejich přemožení potřebujete úroveň 92 této schopnosti. A pokud máte zároveň i úroveň 90 schopnosti construction, můžete poškodit nepřítelovy obléhací zbraně. Kromě hordy potvor se také postavíte starému nepříteli Kerapacovi, který přichází po zuby ozbrojen. No tak, na co čekáte, mrkněte na oficiální stránky pro vyčerpávající nálož informací. A jako bonus do Runescape od 6. do 16. srpna opět přichází Double XP Live .

Guild Wars 2

Tento týden vám Arenanet opět nabízí znovuprožití jedné epizody z třetí sezóny Living World. Tentokrát se jedná o epizodu Flashpoint. Asuranský zázrak Taimi zaznamenala průlom ve výzkumu Prastarých draků. Prastarý mursaat Lazarus th Dire není tím čím se zdá a Marjory Delaqua se vrátila se zoufalým varováním. Prostě epizoda bude plná napětí a akce a užijeme si ji od 27. 7. do 2. 8. Tak neváhejte a znovu prožijte události, které vás nakonec dovedou až k třetí expanzi.

World of Warcraft

V Burning Crusade Classic probíhá Midsummer Fire Festival a po celém Azerothu a Outlandu se rozhořely ohně. Pro začátek hlavního úkolu eventu se vydejte do hlavního města a hlavně se mějte na pozoru, protože v hlavních městech se potulují nepřátelští hráči, kteří vám kradou plamen. To samozřejmě můžete provádět i vy v nepřátelských městech. Kromě toho také můžete vydělávat Burning Blossoms plněním questů. A to samozřejmě není vše, můžete se naučit žonglovat s pochodněmi nebo si zatančit kolem tyče a mnoho dalšího. Festival trvá až do 8. srpna, tak se nezapomeňte zúčastnit.

Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers oslavují začátek letní sezóny zpřístupněním hry zcela zdarma pro příští víkend. Zároveň s novou sezónou přichází i nová hrozba úrovně Omega – Family Reunion. Hra bude zdarma na PC, PlayStationu a Google Stadii. A nebojte se váš, postup se uloží, takže budete moci ve hře pokračovat v případě, že si ji poté koupíte. Vývojáři stále domlouvají s Microsoftem víkend zdarma na Xbox One a Series S/X. Tak snad to dopadne.

To byly MMO Novinky #22. Celkem zajímavé zprávy a hra zdarma vždycky potěší, i když jen na omezenou dobu. Tak zas příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button