aniMAGAnimeNovinkyTéma dne

aniMAG #13 – Vinland Saga se vrací, Gintama zase loučí

Ve třináctém vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás každý týden ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotných anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG #13 je totiž jako vždy plný zajímavostí.

Tvůrce Kakegurui se omlouvá za jedno ze svých děl

Tvůrce Kakegurui Homura Kawamoto se omluvil, že napsal mangu Killing the People Reincarnated into the Other World -Cheat Slayer-. Sám se vyjádřil tak, že manga byla natolik špatná, že způsobovala čtenářům doslova bolest. Jednalo se totiž spíš o těžký opis jiných isekai mang, což se nelíbilo například autorovi Mushoku Tensei. Tak snad brzy přijde Homura s něčím novým a neotřelým, přeci jen Kakegurui je pecka.

Isekai Shokudo se vrací v novém kabátě

Tam, kde je dobré jídlo, se vždycky musí něco zvrtnout, stejně jako v příběhu Isekai Shokudo, kde do jedné velice milované restaurace chodí kromě lidí i bytosti z jiných světů. Na druhou sérii anime jsme si museli počkat čtyři roky. Nyní se vrací a vypadá to na velký posun v animaci, ačkoliv zatím viditelný pouze v jednom obrázku. Na něm si povídají Lionel, Tatsugorou a Altorius.

Gintama: The Very Final přichází do Spojených států

Rozloučení s celou sérií Gintama už dávno proběhlo, ale až nyní se dostává i do Severní Ameriky, což znamená, že se snad brzy dočkáme toho filmu i v Evropě. Přeci jenom, koho by si nezískal tento legendární souboj mezi samuraji a mimozemšťany. Jak nakonec ale dopadne jeho poslední souboj?

Poslední koncert  i☆Ris už je za námi

Legendární pěvecká skupina známá snad všem fanouškům anime se pomalu smiřuje s odchodem jedné ze svých členek Azuki Šibuji. Ta skupina opustilo na konci března letošního roku s cílem mít úspěšnou sólo kariéru. Nicméně i☆Ris bude dál pokračovat se svými zbylými pěti členkami. Tak doufejme, že jim to bude klapat, přeci jen písničky jako Shining Star nebo Magic si mezi fanoušky anime získaly značnou popularitu.

Vinland Saga se vrací

Tak jsme se konečně dočkali potvrzení, že se nám brzy vrátí celá Vinland Saga. Thorfinn se tak vrátí a animovaný svět vikingů též. Všechno podstatné můžeme vidět i v krátkém videu, které nám mapuje právě celou Thorfinnovu dosavadní cestu. K seriálu se také vrací jeho původní režisér, takže by si snad série měla udržet svou dosavadní kvalitu.

Tales of Arise se představuje

Tales of Arise mají vyjít už 10. září 2021 a Bandai Namco právě vydalo první opening, abychom si mohli celý projekt pořádně užít. Zatím to vše připomíná spojení Kimetsu no Yaiba, Magi: The Labyrinth of Magic nebo Fate. Prostě spoustu skvělého v jednom, tak snad vše dopadne tak, jak má a nedočkáme se nějaké hrozné tragédie.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button