NovinkyPC

Starsand – Další survival game, tentokrát z jiné planety

Vzdálená planeta, písečné duny, zbytky staré civilizace a mezi tím vším se ocitáte vy. Taková je novinka Starsand. Je třeba najít úkryt, vodu, jídlo a hlavně cestu pryč z této bohem zapomenuté planety. Ale písečné duny, které jsou nemilosrdné, skrývají jedno tajemství. Čím více zkoumáte tuto planetu, tím více odhalujete strašlivou hrozbu, která vám cestu pryč a samotné přežití značně zkomplikuje.

Starsand si zahrajeme už tento rok

Survival hru vyvýjí Tunnel Vision Studio a vydává Toplitz Productions a máme si jí užít až v posledním čtvrtletí tohoto roku, takže se ji nedočkáme dříve jak v říjnu. Ale survival hry jsou hodně populární, tak snad se vývojáři budou snažit hru dotáhnout pokud možno k dokonalosti. Starsand bude k dispozici pouze na PC.

Hru Starsand si můžete už nyní pořídit s předběžným přístupem ve službě Steam, takže pokud si hru chcete vyzkoušet ještě ve fázi vývoje, není problém, stačí kliknout sem. A nebo pro milovníky hororových adventur tu máme i jednu recenzi. Kdo máte odvahu na Song of Horror?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button