NovinkyPC

Valorant má nového agenta, přichází KAY/O

Valorant je oficiálně venku už víc než rok a od té doby byla hra obohacena několika zajímavými agenty, jako byli třeba Yoru, nebo chodící zoologická zahrada Skye. K nim se teď přidá nový robotický bojovník, KAY/O. Tenhle mechanický agent, má v zásobě řadu flashů, granátů a stunů, díky kterým půjde do soubojů vždycky s výhodou. Samozřejmě ale pouze v případě, když ho bude hrát někdo, kdo to umí. Dost mi tak připomíná Breache, který je jedním z původních agentů ve Valorantu. Ještě zajímavější je ale KAY/Ova ultimátka. S ní na chvíli znemožníte protivníkům používat jejich schopnosti a když vás i tak dostanou na 0 HP, tak se s trochou štěstí stejně oživíte. Teda, pokud vás nedorazí, když ležíte na zemi.

A kdy že si za KAY/O budeme moci zahrát?

Už 22. června vyjde 3. epizoda Valorantu, se kterou se do hry dostane i KAY/O. A přidá se mezi iniciátory, tedy agenty, kteří se specializují na útok a otevírání sitů. Mezi nimi je třeba už zmíněný Breach, nebo Sova. S novou epizodou samozřejmě přijde i další battle pass, ve kterém získáte nové skiny a další hromadu pěkných blbůstek, které pověsíte na svoji zbraň nebo profil.

Na internet se taky dostal i první gameplay s KAY/O, takže pokud vás tenhle novodobý terminátor zaujal, tak bych ho na vašem místě zhlédl.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button