NovinkyPS4PS5Xbox OneXbox Series X

E3 2021 | Den pátý | Bandai Namco

Včera večer na E3 předvedla svou dlouho očekávanou prezentaci herní společnost Bandai Namco. Očekávání hráčů ale příliš nenaplnila. Vývojáři totiž nepředstavili žádnou novou hru, ani nezveřejnili novou zásadní informaci. Ukázali pouze gameplay z již nějakou dobu chystané hry House of Ashes z herní hororové série Dark Pictures Anthology.

Tentokrát se ujmete skupiny vojáků, která se snaží přežít průzkum pouštního chrámu pocházející z dob Akkadské říše. Tam na vás bude čekat starodávné prokletí a neproniknutelná tma. Vývojáři slibují spoustu napětí, lekavých scén a samozřejmě hodně mrtvých postav. Ve hře tak budete moct vidět přes 60 smrtících animací. Na hráče čeká nový i způsob ovládání kamery, se kterou bude na rozdíl od předchozích titulů možné pohybovat ve všech možných směrech. Fanoušci Muzikálu ze střední (High School Musical) navíc pravděpodobně ocení obsazení herečky Ashley Tisdale, která si zahraje postavu Rachel.

House of Ashes vychází 22. 10. 2021 na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5. Ve stejný den vychází i sběratelská edice s podnázvem Pazuzu.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button