NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

MAGlajz | týden #23 | Gamesmag

Hello there! Je tu další MAGlajz! Snad jste si nemysleli, že bychom na vás zapomněli? Ano, probíhá právě ta největší videoherní událost roku, ale to nám přeci nezabrání, abychom si shrnuli i ty trošku menší trailery a oznámení, která se během posledního týdne dostala na internet, co? Je mi úplně jasné, že momentální euforii z vydaného traileru na Elden Ring nedokáže nic překonat, ale pojďme to zkusit. MAGlajz nic nezastaví!

Vychází Ratchet & Clank: Rift Apart! | MAGlajz doporučuje

Začneme hned zostra. Pokračování roztomilé hříčky, která zobrazuje dobrodružství Ratcheta a jeho robotického kamaráda Clanka, je tady. Úplně původní díl z tehdejšího PlayStation 2 dodnes patří mezi ty nejoblíbenější hry vůbec. Proto při oznámení dalšího dílu propukla v řadách fanoušků PlayStationu neskrývaná radost. Někde jsem dokonce slyšel, že tady máme aspiranta na exkluzivitu roku! Hra vyšla 11. července exkluzivně pro konzoli PlayStation 5. Už jste ji hráli?

Další crosspromo na obzoru!

Jestli je teď ve videoherním světě něčeho úplně nejvíc tak to jsou různé spolupráce mezi značkami. To je Superman ve Fortnite, to je Ninja v novém filmu s Ryanem Reynoldsem, čekám, kdy otevřu ledničku a vyskočí na mě taky nějaká spolupráce. Seriálové prostředí se nám do her dere taky, a přesně proto tady máme nově oznámenou spolupráci mezi Stranger Things a Smite. Už jste si své nové skiny ulovili?

Do Warzone míří další sezóna

Jestliže jsem si za přeháněl s enormním množstvím spolupráce ve hrách, tak se musím omluvit. Je tady totiž ještě jedna věc, která onlinovým hrám kraluje. A to je dělení na různé sezóny. Na ty navazují nekonečné battle passy, obrovský grind a nekonečné množství nových skinů. Měsíc zpět jsme informovali o nové sezóně ve Warzone a nyní tady máme další reveal trailer už na 4. sezónu!

Fall Guys loví skiny, kde to jen jde

U tematických skinů ještě zůstaneme. Pamatujete si ještě na Fall Guys? Hra, která hrozně rychle vyletěla vzhůru a stejně tak rychle zase dopadla na zem? Tak přeci jen se Fall Guys podařilo nějak ustálit a hráči se do hry opět vracejí. Vývojáři se jim to snaží oplatit a proto do hry přidávají neuvěřitelné množství skinů. Teď je tady na řadě 2B z Nier Automata. No věřili byste něčemu takovému?

Připomenutí prací na Kena: Bridge Of Spirits | MAGlajz tip!

V minulém roce jsme během konference Summer of Gaming poprvé dostali trailer na chystanou akční adventuru Kena: Bridge Of Spirits. Už tehdy nás neuvěřitelně zaujalo grafické pojetí celé hry a nemohli jsme se dočkat na další informace a záběry ze hry. Teď během E3 2021 tady máme další informace přímo od vývojářů, kteří se podělili i o své zážitky a informace, jak vznikají animace pro jejich nově chystanou hru. Těšíte se?

Karate v podání SIFU

U úžasně zpracovaných grafik se ještě chvíli zdržíme. Máme tady totiž dalšího aspiranta na nezapomenutelný vizuál, SIFU. Tahle chystaná mlátička taky po svém uveřejnění pěkně vystřelila. Stále ale neznáme datum vydání. Prozatím víme, že hra se chystá pro PS4, PS5 a PC. Co tady ale máme je gameplay trailer, který nám zblízka ukazuje soubojový systém, který hra nabídne. A prozatím to tedy vypadá náramně!

Watch Dogs: Legion představuje své DLC

A teď ještě něco málo k ne úplně vydařenému vydání třetího dílu série Watch Dogs. Z původního konceptu se zajímavým nápadem (udělat z jakékoliv postavy postavu hlavní) se stala velice nezáživná hra, která trpěla jak nedostatkem obsahu tak velice špatných technickým stavem. Ubisoft se nám to ale snaží malinko zachránit a proto sází na oblíbenost prvního dílu. DLC zvané Bloodline totiž oživuje starého dobrého Aidena Pearce a dá nám možnost si za něj zahrát! DLC bude k dispozici už 6. července!

A je to zase za námi drazí milí. Další MAGlajz nám končí. Jak jsem říkal, oznámení Elden Ring vážně jen tak nepřebijeme, ale tyhle trailery jsme nechtěli nechat upadnout v zapomnění. Máte mezi nimi svého favorita? Hlavně nezapomínejte, že celý víkend sledujeme E3 a přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co se na konferencích událo. Díky za pozornost a zase za týden.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button