NovinkyPCPS4Xbox One

Sonic se vrací v remasteru i krátkém seriálu

Sega letos odhalila hned dva zajímavé projekty se Sonicem, které se budou vzájemně podporovat. První z nich je animovaný seriál Sonic Colors: Rise of the Wisps. Ten sice bude pouze dvojdílný, ale výborně doplní hru Sonic Colors: Ultimate, po jejímž remasteru hráči volají prakticky už od roku 2015. Sega tak dodržela to, co slíbila – oba projekty jsou ono velké odhalení ke 30. výročí (více zde).

Co je Sonic Colors: Rise of the Wisps?

Jak jsem již zmínil, jedná se o dvoudílný animovaný 2D seriál, který vyjde už toto léto, aby sloužil jako podpora k Sonic Colors: Ultimate a zároveň bude oslavou 30letého výročí série Sonic The Hedgehog. Příběh sleduje Sonica a Tailse, kteří cestují do Sweet Mountain s jejich nových přítelem Jade Wispem, aby zastavili Dr. Eggmana a jeho roboty a především zachránili všechny ostatní Wispy (ve volném překladu je Jade Wisp něco jako Nefritový přízrak). Kromě něj tak uvidíme ještě Modrý, Oranžový, Bílý nebo Růžový přízrak. Podstatné jsou ale samozřejmě už známé postavy – uvidíme Sonica, Tailse, Dr. Eggmana a především silného robota Metal Sonica.

Colors Ultimate remaster vypadá skvěle

Sonic se ve svém remasteru vrací do roku 2010, kde svou nebezpečnou rychlostí opět svede boj s šíleným Dr. Eggmanem, aby zachránil mimozemská stvoření známá jako Wisps. Do hry kromě vylepšeného ovládání přibude i hromada nových funkcí, aby hra vyhovovala dnešním standardům.

Náš modrý hrdina se spojí s Tailsem a vydává se na bláznivou záchranou misi. Trailer vypadá naprosto nádherně a pokud máte rádi šílené běhavé arkády s jednou z nejoblíbenějších animovaných postav na světě, tak tento remaster je tu právě pro vás. Pokud vás hra míjí, zkuste alespoň dvoudílný seriál, ale věřte mi, jakmile zkouknete trailer a uvidíte Sonica, jak se spojuje s dalšími Wisps, nebudete chtít hrát nic jiného.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button