NovinkyPC

Epic Games odhalilo další várku exkluzivit!

Jaro je prakticky tady a tak není divu, že se Epic Games rozhodlo zveřejnit list novinek, které bude mít exkluzivně ve svém obchodě. Spoustu z nich už známe, ale některých z nich jsme doteď vůbec neslyšeli, a tak jsme si řekli, že by vás mohlo zajímat, co se chystá.

Control: The Foundation (26. března)

Control: The Foundation není samozřejmě samostatnou hrou, ale určitě zaujme víc než dost lidí, díky tomu, že se jedná o první rozšíření hry Control, která si od nejen od nás odnesla vysoké skóre.

Totally Reliable Delivery Service (1. dubna)

Sandboxová hra s podporou 4 hráčů ve které se budete prát jak samy se sebou tak i s prostředím kolem vás, abyste se dostali s balíčkem ke svým zákazníkům.

Industries of Titan (14. dubna)

Dystopická sci-fi stavební válečná hra s prvky FTL. Ano zní to složitě, ale hra sama už tak složitá rozhodně není. Postavte si své město v dystopické budoucnosti a válčete o každou ulici.

Dread Nautical (29. dubna)

Taktické turn-based RPG zasazené na výletní loď pod útokem nadpřirozených monster z jiné dimenze. Spravujte své zdroje, poskládejte si svou partu a bojujte skrz 20 podlaží lodi.

Diabotical (1. června)

Free-to-play multiplayer FPS aréna ve které je každý z vás robotickým vejcem. Takže prakticky Twitter se zbraněmi.

Saturnalia (Q4 2020)

Skupina postav prozkoumává tajemný ostrov na kterém se cesty mění vždy, když umřete.

Sludge Life (jaro 2020)

First person simulátor vandalismu a fotografování, který vypadá divněji než se zdá

Among Trees (léto 2020)

Přežijte a prosperujte v nádherném lese plném života. Narozdíl od většiny survivalových her tu nejde o postapokalypsu ani jiné hororové scénáře. Prostě se o sebe postarejte, postavte si dům, vyhýbejte se medvědům a budete v pohodě.

Samurai Shodown (jaro 2020)

Prequel 2D bojovky, která začala v roce 1993 vám nabídne dostatek postav a zajímavé grafické zpracování.

Jak už je u Epicu tradicí, je asi všem jasné, že kromě pár her bude mít tyto exkluzivity napořád a tak se ptáme “Už jste si na epic launcher zvykli, nebo vám stále leze na nervy i přes to, že rozdává hry zdarma každý týden?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button