NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

MAGlajz | týden #21 | Gamesmag

Vítáme vás u nového dílu souhrnného přehledu MAGlajz. Máme za sebou první týden velkých prezentací a díky tomu jsme dostali pár opravdu úžasných oznámení. Určitě už jste četli o oznámení Dying Light 2 nebo jste viděli gameplay z chystaného Horizon: Forbidden West. Byla by ale chyba zavrhnout ostatní oznámené tituly a taky nějaké ty seriálové návraty, které se nám objevily během posledního týdne. Tak si udělejte chvilku času, MAGlajz zrovna startuje.

Je tu gameplay ukázka z House of Ashes! | MAGlajz tip

Ve spolupráci s Bandai Namco jsme minulý týden přinesli podrobnější informace o třetí hře z antologie The Dark Pictures. V článku jsme zmiňovali, že plný gameplay reveal se nám chystá a konečně je tady. Jestli jste byli natěšeni z prvotních informací, tak mám pro vás dobrou zprávu. Osm minut záběrů poodhaluje, jak bude hra vypadat a jak se nám v konečném výsledku bude hrát. Co na House of Ashes říkáte vy?

Shadow Warrior 3 představuje protivníky

Vypadá to, že doba, kdy nám vyšel původní DOOM a následně byly všechny FPS střílečky identickým klonem téhle řezačky démonů, se nám trošku vrací. Shadow Warrior 3 rozhodně nijak neskrývá inspiraci v posledním díle DOOM: Eternal. A jak by taky mohli, vypadá to jako DOOM jen to má v sobě víc barviček. Pokud jste si lámali hlavu s tím, koho vlastně budete muset porážet, máme tady pro vás video, ve kterém se nám představí všichni protivníci, kteří touží ochutnat sílu vašeho arzenálu.

Do Destiny 2 dorazil další event

V druhém Destiny nám právě probíhá sezóna s názvem „Season of the Splicer“. Nový trailer odhalil otevření vaultu a s ním blížící se raid. Nebudeme se tvářit, že je to něco světoborného. Sezóna v Destiny pokračuje a další obsah přináší další grind. Nový gear, další leveling, nový dungeon, všechno je pro vás připraveno a loot je to o co v Destiny kráčí. Připraveni?

Nový obsah přijíždí do Fast & Furious

Jestli bychom měli hledat největší propadák minulého roku, asi bychom mohli bez jakéhokoliv zaváhání prohlásit, že Fast & Furious: Crossroads, herní zpracování obrovského filmového hitu, obsadilo první příčku. Hra, která vypadá spíš jako na mobilní platformu nebo konzole PS3, ale vyšla a jak se zdá, našla si své místo. Jelikož se nám blíží vydání už devátého filmu téhle nekonečné série, asi se dalo očekávat vydání nějakého dalšího herního titulu. A je to tady. Máme tu oznámení o chystaném Fast & Furious: Spy Racers Rise. Hra, která ze záběrů vypadá jako její předchůdce, se chystá pro PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC a vyjde v listopadu letošního roku.

Přátelé se vrací na televizní obrazovky | MAGlajz tip

Už na začátku článku vám muselo být jasné, že se to tady objeví. Obrovsky promované setkání herců z původního seriálu Přátelé se dočkalo svého uvedení na platformě HBO Max a HBO GO. Nostalgický útok na city všech, kteří sledovali všech 10 sérií tohohle amerického seriálu o partičce kamarádů a jejich cestě životem. Nebudeme tady úplně hodnotit provedení nebo kvalitu celého Reunion. Pouze vám doporučíme se na něj podívat a udělat si obrázek sami. K dispozici je i na českém HBO GO s českými či slovenskými titulky.

https://youtu.be/HRXVQ77ehRQ

Last of Us: Part II obdrželo PS5 upgrade | MAGlajz tip

A máme tady dalšího silného hráče a sinou kontroverzi. Podle oficiálního ocenění The Game Awards, hra roku 2021 Last of Us: Part II konečně obdržela dlouho očekávaný upgrade. Nyní si můžete vychutnat clickery v 60 FPS a rozlišení 4K. Hra vám nabídne výběr mezi lepším výkonem nebo grafickou stránkou hry, kdy vám hra nepojede tak hladce, ale zase se můžete kochat krajinou, kterou v Naughty Dog vytvořili. Celý tento upgrade se týká pouze konzolí PS5.

Necromunda: Hired Gun je za dveřmi

Jestliže minulý rok byl Ghostrunner jedna z těch nejlepších her, které se nepyšnily „tříáčkovým“ pozadím, tak letos tady máme dalšího silného kandidáta. Necromunda: Hired Gun zatím vypadá, že si nebere servítky a připraví nám extrémní zábavu v podobě rychlé FPS střílečky. Tenhle kyberpunkově laděný titul už navíc máme za dveřmi a digitální kopie vychází už 1. června 2021. Hra bude dostupná na PC, PS4, PS5 a Xbox One i Xbox Series S/X.

MAGlajz je zase u konce. Novinky a oznámení se na nás valí ze všech stran a každá jedna z nich si zaslouží vlastní obsáhlý článek a proto naprosto rozumím tomu, když nevíte kam dřív skočit. A nemějte obavy, jen tak to neskončí. Už za dva týdny nás čeká největší herní konference E3 a následně i Summer Game Fest. Obě tyto akce plánujeme pokrýt a přinést výběr toho, co bude oznámeno. Stay tuned!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button