NintendoNovinkyPS4

Beautiful Desolation už i pro PS4 a Nintendo Switch

Nezávislá hra od vývojářů The Brotherhood Studio, kterou vydává společnost Untold Tales je k dostání na PC už od února minulého roku. Nyní si Beautiful Desolation můžete užít už i na PlayStationu 4 a Nintendu Switch. Hra byla nominovaná na několik ocenění jako například nejlepší tradiční adventura a další. Jednu nominaci i obhájila a to za nejlepší grafické zpracování.

Beautiful Desolation si zaslouží naši pozornost

Postapokalyptická jižní Afrika, která byla přetvořena mimozemskými technologiemi. Část lidí ji uctívá a jiná zase nesnáší. Abyste v tomto nelítostném světě mohli žít, čeká vás nejedna těžká volba – komu budete důvěřovat, komu pomůžete v nesnázích a komu naopak pomůžete odejít ze světa o něco dřív.

Hra je úžasná nejen po grafické stránce. Hudba, která vás bude provázet celou hrou, je famózní. A není se čemu divit. Na hudebním podkladu pracoval totiž Mick Gordon. Jméno vám možná moc neřekne, ale já vám prozradím, že tento člověk má na svědomí hudební zpracování takových titulů jako je DOOM, Wolfenstein nebo třeba Need for Speed. To už vám snad něco řekne.

No přeji vám hodně štěstí. Tato pustina není pro měkejše. Máte na to? Tak to dokažte. Na Nintendo Switch a PlayStation 4 máte odkaz nahoře a pro PC verzi stačí kliknout sem.

A nebo pokud vás pustina nenadchla, tak co si zahrát Borderlands 3 napříč platformami? Novinky o crossplay pro vás máme taky.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button