NovinkySeriály

Ani jedno oko nezůstane suché, trailer na sraz sitcomu Přátelé je venku

Už příští týden vyjde snímek Friends: Reunion, kde oblíbená skupina kamarádů bude vzpomínat na své tehdejší natáčení asi nejúspěšnějšího sitcomu všech dob. Popravdě, ono se stačí podívat na ten trailer a skutečně ani jedno oko nemůže zůstat suché. Známá parta herců má kolem sebe auru takového druhu pohody, že snad ani není možné, že ten seriál skončil a není nekonečný jako Ulice.

Na teaser, který vyšel minulý týden, jsme vás už upozornili zde. Uvidíme tak návrat k legendární fontáně, návrat do bytu, kde se odehrála i většina onoho příběhu nebo i do staré dobré kavárny. Připomeneme si nějaké slavné scény a hlavně uvidíme i nějaké ty oblíbené vedlejší postavy jako byla Jennice a její „O můj bože!“ Přátelé jsou nezapomenutelní a skoro každý viděl minimálně jednu jedinou epizodu tohoto slavného sitcomu. Koukněte na trailer a připravte se už při něm uronit malou slzu nostalgie.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button