NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Chivalry 2 open beta už tento měsíc |Novinka

Vydání druhého dílu Chivalry se už rychle blíží. Dokonce je dostupné uzavřené beta testování, které teď hrají ti, co si hru předobjednali. Teď byla ale oznámena open beta, kterou si zdarma budou moci vyzkoušet úplně všichni. Ta začne 27. května a skončí 31. května. Funkční bude i crossplay mezi všemi velkými konzolemi a PC.

Zároveň s tímhle oznámením vývojáři vydali další Dev Diary. V tom představili funkce hry, kterými se snaží přiblížit Mordhau, což bude pro Chivalry 2 největší konkurent. Dostaneme tak třeba pořádnou customizaci charakterů, nebo mnohem větší paletu různých bitevních pokřiků a vtipných animací. Je vidět, že se vývojáři ještě více zaměřují ten komický podtón plný krve a useknutých končetin, který byl i u prvního Chivalry a Mordhau. Nově mají vojáci svůj vlastní charakter, se svým unikátním dabingem. Někteří jsou sebevědomí a namyšlení, další zase vystrašení. Konečně taky dostáváme alespoň nějaké backstory za tím, proč bojujeme a za koho bojujeme. Frakce Agathských rytířů, vedená králem Argonem II. je tu jako ta strana ctnosti a dobra. Zatímco Mason Order je veden Marlicem, který se rozhodně nebojí hrát nefér.

Představeny byly taky nové mapy, které budou už v open betě dostupné. Mezi nimi například Lionspire, což má být takový středověký den D. Pak je tam ještě Rudhelm s epickým obléháním hradu a Coxwell s nájezdem na vesnici. Oficiální vydání Chivalry 2 pak proběhne 8. června, a dostupné bude pro Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4 a 5. Nesmíme samozřejmě zapomenout na PC, pro které ale bude hra dostupná jen na Epic Store.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button