HryNovinkyPCPS4

Days Gone už dnes na PC. K dispozici na Steam a Epic Games | Novinka

Od 18. května máme k dispozici pecku od vývojářů SIE Bend Studio i na PC. Mluvím tu o hře z postapokalyptického Oregonu, který ovládli zombíci. Hra Days Gone byla vydáná v roce 2019 pro platformu PlayStation 4, ale už si i PC hráči mohou užít tuhle hitovku. Hra je k dispozici na Steam a Epic Games.

Days Gone nás vtáhne do drsného prostředí

Ve hře vás čeká postava Deacona St. Johna a vaším úkolem je primárně přežít ve světě zamořeným zombíky, kteří vám jdou pochopitelně po krku. Ale také budete hledat svoji manželku (no, radši bez komentáře), spolupracovat s různými frakcemi, obchodovat, vyrábět nástroje a také snažit se přijít na původ celé té epidemie. Ale jak to tak bývá v podobných hrách, nebude to sranda. Na každým kroku číhá nebezpečí a tak bude zapotřebí víc než obyčejná baseballová pálka s hřebíkama.

Na hře určitě oceníte grafické zpracování. Postapokalyptický svět nebývá nic hezkého, ale Oregon je sám o sobě nádherný, a skrze hru si ho můžete užít na PC i ve 4K rozlišení. Hra podporuje i širokoúhlé monitory a libovolné nastavení snímkování. A je toho mnohem víc. Takže vám v užití nádherné přírody brání pouze jedno. A to váš vlastní hardware.

Takže si můžeme zapařit i na starým dobrým PC.

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém Win 10
  • Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz
  • 16 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8 GB)
  • 70 GB volného místa

No, nejmenší nároky to nejsou, ale neztrácejte hlavu. Pár směn navíc nebo brigádka a můžete si mašinu vytunit. Days Gone určitě neurazí.

Tak Days Gone už na PC máme. Ale co třeba takový Dying Light 2. Další novinky z této hry přímo tady.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button