PCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Off-road káry udeřily do Wreckfestu | Novinka

Je málo her, které dostávají tak pravidelnou měsíční podporu ze strany vývojářů, jako právě oblíbený Wreckfest. Pokud máte v knihovně tuto updatovanou verzi FallOutů, asi jste si pravidelných content updatů dost dobře vědomi. My tady máme květnový update včetně nového Off-road updatu. Co nového vás teď ve Wreckfestu čeká a jak ho získat zdarma?

Off-road auta tu chyběly!

Asi by vás nenapadla ideálnější auta pro jízdu mimo silnici a na pořádném bahně, než je právě Off-road. Z nějakého důvodu tady tahle auta dost dlouho chyběla a zdá se, že si to v Bugbear Entertainment uvědomili. Proto nám do hry přidali nový content update, který mimo tento car pack přináší i nový turnaj a další změny. Z traileru víme, že tu máme 3 nová auta a jednu kompletně novou trať. Ta jde dokonce projet v opačném směru, takže prakticky dvě nové tratě za cenu jedné! A to se vyplatí, Horste.

Další úpravy se týkaly například audia a pár bugů, které se ve hře objevily. To důležité je, že celý nový update je ve hře už teď a je kompletně zdarma. Takže aniž byste museli cokoliv platit, stačí pustit Wreckfest a vyzkoušet si nová Off-road auta na vlastní kůži. A teď k tomu Wreckfestu. Pokud jste předplatitelem služby PlayStation+ a vlastníte konzoli PS5, máte celý květen možnost si přidat právě Wreckfest do své knihovny a hrát kompletně zdarma! A pokud ještě konzoli nemáte, vyzkoušejte mobilní appku PlayStationu a skrze ní si přidejte verzi Wreckfestu pro PS5 do své knihovny. Až se k vám nová konzole dostane, můžete začít směle hrát!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button