NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Samurai Warriors 5 představuje všechny charaktery | Novinka

Japonská série Samurai Warriors po svém traileru (zde), vydává další sérii videí, ve které představuje všechny hlavní postavy. Hra se má objevit už 27. července 2021 na Nintendo Switch, PS4, PS5 (se zpětnou kompatibilitou), Xbox One (i na Xbox Series X/S se zpětnou kompatibilitou) a samozřejmě PC. Ocitneme se tak v období Sengoku, kdy se v Japonsku mlátili všichni mezi sebou. Mimochodem o tomto období nyní na Netflixu vyjde i anime seriál Yasuke (více zde).

V traileru vidíme Nobunagu Odu, velkého císaře, který na okamžik Japonsko sjednotil. Dále pak Akečiho Micuhideho, vazala Ody, a také zjišťujeme důvod, proč jeho vládce zemřel. Dále se setkáváme s Nó, Nobunagovu manželkou, Hidejošim Hašibem, Jošimotem Imagawou, Iejasu Tokugawou, Tadakatsu Honduem, Senu a spoustou dalších.

Hra vypadá fantasticky a fanoušci japonských dějin by se na ni měli těšit, protože podobný pohled do historie tu asi jen tak nebude.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button