NovinkyXbox OneXbox Series X

Xbox Gold Květen – Chcete být záporákem? | Novinka

Je tu další měsíc a Xbox Gold Květen přináší další hry zdarma. Vypadá to, že se z nás hry cíleně snaží udělat zlouny. Tři ze čtyř her nám nabízejí přinejmenším aspoň „zlounský“ mód. Náhoda, nebo cílená propaganda? Kdoví, hlavně že je to zábava, no ne? A nikdo vás nenutí se stát záporákem, jenom si na něj hrát. A i v Armellu se vlastně můžete vydat tak trochu záporáckou cestou.

Ty budeš záporák a ty taky

Jako vždy se nám zpřístupní celkem 4 hry, 2 na novější konzole a 2 na ty starší. Starší mají přednost, tak začneme hrami pro Xbox 360. Předně tu máme asi nejúspěšnější Legohru Lego Batman. Zachraňte Gotham v kůži Temného rytíře. A v příběhovém módu si můžete zahrát i za záporáky Batmanovského univerza. Druhá hra pokračuje v lehce záporácké náladě, protože se vžijeme do role diktátora El Presidente v Tropico 4. Letos tato série slaví 20. výročí, tak asi proto se nám jí v květnu dostalo zdarma. Ovládejte vše na svém ostrově a nechte se milovat svým obyvatelstvem. A teď se podíváme na hry, které dostaneme na Xbox One a Xbox Series X/S. Tou první je Armello, které je snad jediné, která nás nenechá být vyloženě zápornou postavou, i když je možné nechat se trochu zkazit. Jedná se o tahovou strategii, kombinující styl deskové a karetní hry. Jako hrdina budete brázdit královstvím a bojovat s ostatními o královský trůn. Poslední hrou, kterou dostaneme, je Dungeons 3. Pomozte Pánu podzemí v dobývání a postavte to nejlepší podzemí! Pod vedením elfky Thalye znič ty dobráky, co se snaží zachránit svět.

A teď bychom si měli taky říct, kdy nám jednotlivé hry budou dostupné. Xbox nám je totiž nedá najednou. Armello bude dostupné celý měsíc květen, Dungeons 3 od 16. května do 15. června, Lego Batman od 1. do 15. května a Tropico 4 od 16. do 31. května.

Tak, to byly květnové hry v Xbox Gold. Myslím, že je to celkem slušná nálož. Já osobně si asi zahraju všechny čtyři. A co vy, jaká hra potěšila vás? Nezapomeňte se taky mrknout na nabídku PlayStation Plus tohoto měsíce.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button