NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Necromunda: Hired Gun – I v temné budoucnosti WH40k pořád hladíme psy | Novinka

V temných uličkách úlového města Necromunda se to jen hemží gangstery, zabijáky, překupníky zbraní a další havětí. To znamená, že pro vás, nájemného zabijáka, je vždycky práce víc než dost. A ať už vám práci dá jeden z velkých klanů jako třeba Goliath a Escher, nebo agenti svaté Inkvizice, tak si můžete být jistí, že na vás šetřit nebudou. Protože právě vy jste se svým psíkem schopni zajistit informace a zabít kohokoliv, na koho ukážou prstem. Necromunda: Hired Gun je sice už oznámena nějaký ten pátek, nový trailer ale vypadá opravdu suprově.

Jedná se už o druhý počin z univerza Warhammer 40k od těchto vývojářů. Pár let zpátky jsme od Stereum On Studio dostali Space Hulk: Deathwing. Do hry dali vývojáři svoje srdíčko, ale projevila se asi jejich nezkušenost a tak jsme sice dostali velice imerzivní střílečku v brnění elitních terminátorů, samotný gameplay byl ale často nezáživný. Z toho si vývojáři očividně vzali ponaučení a vytvořili akční střílečku, která je svým gunplayem a pohybovými mechanikami podobná modernímu DOOMu nebo Shadow Warriorovi.

Necromunda: Hired Gun vám taky kromě rychlé akce dovolí vytvořit si vlastního zabijáka. Ve práci vám taky pomůže čoklík, váš věrný cyber-mastif, a jeho okovaných čelistí by se nepřátelé měli bát ještě víc než vás. Je to ale poslušný psík, kterého se kterým se budete moct i pomazlit. Hra vám taky nabídne široký palebný arsenál a každou zbraň si budete moci upravit dle vašeho gusta. Na youtubovém kanále Focus Home Community nám bylo v posledních týdnech představeno několik zbraní jako třeba granátomet nebo upilovaná brokovnici, na kterou si můžete namontovat scope, protože proč ne. Hra má vyjít 1. 6. 2021 na PC, PlayStation 4 a 5 a nezapomínáme ani na Xbox one a Xbox Series X/S. Titul si už také můžete předobjednat a to dokonce s patnáctiprocentní slevou.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button