NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Další akt Path of Exile představen | Novinka

Druhý díl slavné diablovky Path of Exile sice vyjde až v roce 2022, vývojáři z Gringding Gear Games na nás ale nezapomněli a na svém streamu, který proběhl pár dní zpátky, představili druhý ze sedmi plánovaných aktů Path of Exile 2 a také nový obsah do původního dílu v podobě Path of Exile Ultimatum. Ten nám nabídne pořádnou výzvu a ještě lepší loot.

Ve druhém aktu Path of Exile 2 prozkoumáme pouštní prostředí protkané sítěmi jeskyní. V těch samozřejmě najdeme hordy pavouků a dalších potvor, přes které se budeme muset prosekat. Zároveň nám byla v akci ukázána nová třída zbraní. Ano, v Path of Exile bude konečně kopí, pořád sice moc nechápu, proč zrovna tahle zbraň v prvním díle z roku 2013 chyběla, ale rozhodně je lepší ji přidat později než vůbec. Zbraň přijde s řadou nových schopností, jako je třeba vytvoření miniaturní písečné bouře, která po chvilce vybuchne. Každé kopí bude mít klasický útok na blízko, ale taky svůj dálkový útok.

Od 16. 4. pro PC a od 21. 4. pro konzole bude také dostupné Path of Exile Ultimatum. V něm vám záhadná bytost z prastaré civilizace Vaal, známá jen jako Chaos, nabídne výzvu. Při té musíte porazit vlnu nepřátel a pokud se vám to podaří, tak na vás samozřejmě čeká odměna. To ale není vše. Výzvu totiž poté můžete opustit, nebo zkusit zdolat na ještě těžší úroveň za ještě epičtější loot. Pokud ale umřete, přijdete úplně o všechno a odejdete s prázdnou. Nesmí samozřejmě chybět ani pár nových gemů a zvýšen byl i droprate dobrých itemů.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button