HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Sherlock Holmes Chapter One Teaser Trailer | Novinka

Sherlock Holmes Chapter One si zatím zahrát nemůžeme, můžeme se však nechat napínat teaser trailerem, který láká na combat system. V této open-world RPG hra se staneme mladým Sherlockem Holmesem, který vyšetřuje vraždu vlastní matky. Reveal trailer, který má odhalit z gameplaye více, má vyjít v průběhu března.

Sherlock Holmes je jedním z nejznámějších detektivů světa, proto není divu, že se dočká další hry. Tahleta slibuje mimo detektivní práci i akční souboj, na který teastuje právě ve výše zmíněném teaser traileru. Reveal trailer na hru vyšel už minulý rok v květnu. Později jsme se dozvěděli, že bude muset hráč budovat Holmesovu reputaci v otevřeném světě.

Ukázka z gameplaye, která sleduje jednadvacetiletého Sherlocka a jeho společníka Jona (který zřejmě není Watson) trochu připomíná hru Hitman. Ve hře by mělo být možné měnit kostýmy, customizovat postavu a mansion. Pokud vás zajímá téma víc, určitě nezapomeňte navštívit oficiální stránky hry.

Hru si zatím můžete přidat pouze do wishlistu, ale až tento rok vyjde, můžete si ji koupit na Steamu, EGS a GOG. Hra bude dostupná jak pro PC, tak pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox X.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button