LinuxNintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Street of Rage 4 se dočká nového DLC | Novinka

Pokud máte chuť na trochu nostalgie a s láskou vzpomínáte na klasické mlátičky, které jsme hráli na starých konzolích, tak tohle je hra přesně pro vás. Street of Rage 4 je hra z žánru Beat ’em up, která těží ze slavné série Street of Rage z 90. let. Hru vyvinula společnost Dotemu společnně ve spolu práci s LizardCube a Guard Crush Games.

Když se chceš jen odreagovat

Hra je v podstatě jednoduchá. Až čtyři hráči, nebo dva hráči online se musí probojovat skrz hordu nepřátel. Zní to nudně? Možná, ale člověk si u toho fantasticky odpočine a může vypnout mozek. Prostě kupředu levá a nakopat zadek všem, kteří se nám postaví do cesty. Celkem super řešení jako odreagovačka po těžkém dni, kdy nás někdo naštve.

Klasický Story mode je o procházení různých levelů s omezeným počtem životů za doprovodu vyprávěného příběhu. Když budete fakt dobrý, tak si nějaký ten život můžete doplnit podle vašeho skóre zabitých nepřátel a délky comba. To zní celkem v pohodě, ne? Když všechny životy ztratíte, tak je hra celkem vstřícná a začnete hned začátku té samé úrovně, ve které vám nepřátelé nakopali zadek. Po dokončení úrovně si budete moci odemknout bonusové postavy z minulých dílů. Ale pořád to závisí na velikosti vašeho… skóre. Hihi.

Kromě klasického Story Mode se můžete těšit i na Arcade mode, kde máte omezený počet životů. Po jejich vyčerpání šupky dupky zpět na úroveň 1. To už chce trochu skill. Ale když to dáte, tak si to můžete dát do životopisu. A jako poslední čeká i VS mód, kde můžete hrát i proti jinému hráči. Taková bonusovka.

Street of Rage 4 Mr. X Nightmare

V novém DLC na vás čekají tři nové hratelné postavy, nové pohyby i nové zbraně. A také Survival mode i nový soundtrack. Rozhodně toho není málo a rozšíření si zaslouží pozornost. Už jen proto, že i základní hra Street of Rage 4 bylo nominována na Game Awards 2020 v kategorii Nejlepší akční hra roku. Vítězství si odnesl titul Hades, I tak ale hra sklidila všeobecně kladné hodnocení a prodalo se víc než 1,5 milionu kopií. Dokonce byla uvedena v žebříčku: 22 nejlepších her pro Nintendo Switch. Hru je možné hrát na PC, PS4, Xbox One, Nintendu Switch, Linuxu i MACu. Bohužel, konkrétní datum vydání DLC zatím neznáme, ale dlouho to už trvat nebude.

Streets of Rage sází na to, že je “retro” a přitáhne tedy hlavně milovníky věcí starších. Stejně tak to vypadá i s jedním filmem: Bill Murray slíbil účast v připravovaném filmu Krotitelé duchů. Na tom jsme taky jako děti ujížděli, ne ?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button