NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Velikonoce přicházejí do Fortnite! Co nového na nás čeká? | Novinka

Sezóna 6 druhé kapitoly ve Fortnite opět jednou zbořila internety. Epic Games asi pochopilo, že hráči si přejí v Battle Royale větší zaměření na příběh, nebo jim to spíš řekly ohlasy. Tradicí už se taky stalo pravidelné přidávání obsahu dle ročních období nebo světových svátků. I letos se Fortnite ponořil do Velikonoční nálady a dočkali jsme se pár itemů i zbraní, které symbolizují Velikonoce. Vydáte se pro vajíčka do Fortnite?

Vajíčka po celé mapě, nové NPC nebo skiny

Jak už to tak bývá, je toho pět tuna. Do hry přibylo nové NPC, které se úplně poprvé pohybuje random po celé mapě. Od něj můžete koupit grenade launcher, který ale nestřílí klasické granáty, nýbrž vajíčka. To není žádná novinka, tahle zbraň byla součástí hry už v několikrát v první kapitole. Po mapě se ale taky rozsypala velikonoční vajíčka. Ta přidávají jak shieldy, tak redukují gravitaci, čímž vám dovolují skákat mnohem více, usnadňují celý pohyb po mapě i případné rotace do finální zóny.

Velikonoce ve Fortnite přinesly i nové questy

Přidání pár skinů a nějakých vajíček na mapu by asi bylo málo. Proto se do hry dostaly i velikonočně zaměřené questy. Nejsou nijak složité a jako reward na vás čeká nový pickaxe! K aktivaci questů není třeba nic kupovat nebo platit, jsou vám k dispozici ve hře ihned po spuštění! Zároveň je na neděli 4. dubna plánován turnaj, který jako odměnu nabízí limitovaný skin, extrémně podobný postavám ze hry Five Nights at Freddy´s. Do item shopů přibyla také celá kupa nových skinů, tanečků a podobného contentu. To vše nabízejí v letošním roce Velikonoce ve Fortnite.

Nový Fortnite Crew na duben!

S novým měsícem nemůže chybět aktualizace měsíčního subscription, kde za 300 korun měsíčně dostáváte nový skin, 1000 V-bucks a další bonusy. Duben nebude výjimkou a mimo Velikonoce Fortnite představil i nový skin pro své odběratele. Skin se jmenuje Alli a mimo skinu dostanete nový Back Blind i její pickaxe. Pokud platíte Fortnite každý měsíc, už by na vás ve vašem lockeru měla čekat!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button