MAGlajzNovinkyPCPS4Téma dneXbox One

MAGlajz | #13. týden | Gamesmag

Už jsme tady zas! Teda MAGlajz je tu zas! Máme tu další neděli a čas na to, shrnout si to nejlepší, co jsme za minulý týden vykopali z netemnějších internetových zákoutí. Čekají nás nějaká oznámení, launch trailery a další development updaty. Pokud máte chvilku času, tak vezměte něco dobrého k jídlu či pití a pustíme se do toho. Jestli jste objevili cokoliv, co v tomhle článku nenajdete, určitě nám dejte vědět!

Biomutant ukazuje combat! MAGlajz tip

Je tu další trailer z prostředí Biomutanta! Blíží se nám totiž datum vydání a protože zbývají ještě 2 měsíce, je asi nejvhodnější doba ukázat si, jak bude vypadat combat systém ve hře. V minutkovém traileru můžeme vidět i nejrůznější enemáky a vypadá to na skutečně kvalitní zábavu. Chystáte se zahrát si Biomutanta?

Vybíjená na steroidech

Jak se tak zdá, EA se vydalo směrem vydávání her, které byste od nich skutečně nečekali. Loni jsme se dočkali oznámení Rocket Arény, která umřela asi stejně tak rychle, jako přišla, no, a teď je tu další, ne tak odlišný titul. Knockout City představuje klasickou vybíjenou ze základky, akorát na steroidech, drogách a bůhví na čem dalším tahle hra jede. Pokud máte zájem, tento víkend probíhá open beta a můžete si hru vyzkoušet.

Cyberpunk strategie na obzoru?

Asi se nikdo nemůže divit, že po releasu Cyberpunku se teď tento žánr, neony a synťáková hudba cpe do čehokoliv, co leze ven. Asi tento trend ještě chvíli potrvá a nejde říct, že bychom si chtěli úplně stěžovat. A protože máme kyberpunk rádi, tak nás zajímá vše, co se v tomhle žánru pohne. Proto tu máme The Ascent. Tohle action-shooter RPG se představí na Xboxu a PC už během letošního roku. A celá hra půjde projít taky v co-opu!

Procestujte celý svět ze svého gauče!

Co si budem, hry nenabízejí jen nekonečný masakr, uřezávání hlav a podobné zážitky. Některé dokáží úžasně zobrazit celé světy, nebo dokonce celé galaxie. Pokud občas hledáte hru, při které byste rádi procestovali úžasně vymodelovaný svět, přijde vám vhod Last Oasis. V nově oznámené 3D adventuře budete moci procestovat celou poušť! Inspirace Dunou čistě náhodná!

Third Person Counter Strike?

Patříte mezi aktivní hráče Counter Striku? Jestli ano, je tady pro vás nová hra s názvem Caliber. Na začátku každého kola si picknete operátora a dropnete na mapu proti jinému týmu. Standardní match na body, nic co bychom už neznali. Mapa nabízí i ammo boxy a celkově to vypadá na víc shooter typ hru.

Další a další update pro Ashes of Creation

Už jsme si tak nějak zvykli, že Ashes of Creation je momentálně ta nejvíce podporovaná hra na trhu. Není snad týden, co bychom nedostali nějaký nový development update. Video obsahuje další hodinu a půl dlouhé povídání o tom, co nového do hry přibude a co se plánuje.

Dungeons and Dragons představuje další bosse

Dungeons and Dragons nabízí velkou řádku bossů. Teď jsme dostali trailer na zbrusu nového bosse jménem Hagedom the Beholder. Hra se tu vrací ke svým kořenům a tenhle Beholder zas tak úplně špatně nevypadá, což? Hrajete D&D?

Vyšli nám Outriders!

A je to vážně tady. Na Apríla jsme se dočkali oficiálního vydání nejnovější looter-shooter hry s názvem Outriders. Launch se potýkal s problémy, jak už to tak bývá. Padaly servery, nešlo se do hry vůbec napojit, nebo padala samotná hra. Je ale potřeba uznat snahu vývojářů a jejich support, který hře dávají. Outriders se každým dnem stávají hratelnějšími a vypadá to na zajímavý looter titul. Už hrajete?

To bychom tak nějak měli. Není toho moc, což? No, to máte tak, když celá redakce maká na plné obrátky a člověk už pak nemá co shrnovat. Tak či tak vám musím opět poděkovat za čtení a uvidíme se zase za týden! Tak čau lidi!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button