FilmyNovinky

DC univerzum dává dva projekty k ledu | Novinka

Nechceme vás zbytečně děsit, ale je to tak. Společnost DC pozastavila práci na dvou svých filmech. Jedná se o titul Noví bohové a hororová verze Aquamana. Ten se měl odehrávat v oblasti Hlubina. Kdo viděl film o Aquamanovi, tak si jistě vzpomene, že je to ta část oceánu, kde Arthur Curry málem dostal pěknej výprask a s Merou přežili jen tak tak.

DC zastavilo práci skvělých tvůrců

Studio konkrétní důvody zastavení produkce neuvedlo. Jediné, co uniklo na veřejnost, je informace, že pokud se produkce někdy znovu rozjede, tak se na ní budou podílet stejní autoři. Konkrétně jde o Avu DuVernay a Toma Kinga. Což by bylo super, protože DuVernay je talentovaná režisérka, která má na kontě spoustu nominací na Oscara, včetně nominace za nejlepší film, nebo nominace Zlatý Glóbus za nejlepší režii. A co se týká Toma Kinga, tak ten je doslova komiksová legenda. Vytvořil scénáře pro komiksy nejen v DC univerzum, ale také pro konkurenční Marvel a Vertigo Comics. Tito dva spolupracovali na titulu Noví bohové. Tak snad se DC rozmyslí, a bude pokračovat na projektu brzy.

U hororové verze Aquamana byl přítomen James Wan. U něj je všeobecně známo, že horory jsou prostě jeho parketa a s Aquamanem udělal také výbornou práci, takže tady mě to mrzí dvojnásob. A když měl navíc spolupracovat ještě s Peterem Safranem, tak to už je hodně hořká pilulka. Tenhle producent s Jamesem Wanem spolupracoval na několika projektech a všechny byly super. Například série V Zajetí démonů, Annabelle nebo také i několikrát zmiňovaný Aquaman. Uvidíme, s jakým vysvětlením přijde DC v budoucnu. Oba filmy bych moc rád viděl, už jen proto, jaká jména stojí za jejich tvorbou.

Co jiného nám připravují

DC nelení, a tak nám místo zrušených děl chystá několik další filmů. Těšit se můžeme samozřejmě na pokračování filmu Sebevražedný oddíl 2, který by měl být představen letos v srpnu.

Potom je tu nový Batman v podání Roberta Pattinsona. Z tohohle filmu mám trochu strach, ale třeba to nebude špatný. Uvidíme. Tenhle Batman by neměl být propojený s DC univerzem, což dává tvůrcům větší prostor pro manévrování. Nechme se překvapit. Premiéra by měla být příští rok v březnu.

A samozřejmě nemohu opomenout chystaný film s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli. Ten prohlásil, že film Black Adam v kinech utrží miliardu. No, to je odvážné tvrzení, ale přejme jim to. Premiéra je plánovaná na 22. července 2022. To ještě chvilku zabere, ale kdo si počká, ten se dočká. Dalšími projekty v přípravě jsou například pokračování Aquamana, Shazama a také samostatný film o nejrychlejším muži planety – Flash. Takže určitě bude z čeho vybírat. A pokud vám ani tohle nestačí, tak připomínám, že jsme vás zde informovali o dalším ze skvělých projektů, které DC chystá – nejspíš se vrátí vymítač démonů Constantine.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button