AnimeFilmyNovinky

Film Batman: The Long Halloween obsadil dabéry | Novinka

Jeden z nejslavnějších batmanovských komiksů The Long Halloween ovlivnil už například trilogii Temného Rytíře, ve kterém hrál hlavní roli Christian Bale (Le Mans 66, Fighter). Blížící se animované zpracování nyní oznámilo herecké obsazení a vypadá to na velice zajímavou skupinu. Především: herec Jensen Ackles bude dabovat Batmana a herečka Naya Rivera bude dabovat Catwoman. Režírovat bude Chris Palmer, který už má za sebou například animovaný snímek Superman: Man of Tomorrow.

Zbytek obsazení:

Josh Duhamel jako Harvey Dent

Billy Burke jako James Gordon

Titus Welliver jako Carmine Falcone

David Dastmalchian jako Calendar Man

Troy Baker jako Joker

Amy Landecker jako Barbara Gordon

Julie Nathanson jako Gilda Dent

Jack Quaid jako Alberto

Fred Tatasciore jako Solomon Grundy

Alastair Duncan jako Alfred

The Long Halloween napsal Jeph Loeb  a namaloval Tim Sale. Jedná se o příběh, ve kterém Batman bojuje proti vrahovi, který udeří každý měsíc. Komiks poprvé vyšel v letech 1996–1997. Příběh byl přijat kritiky velice kladně, líbilo se především zpracování Harveyho Denta a jeho alter-ega Two-Face (v češtině Dvě tváře). Komiks se tak řadí k velikánům batmanovských příběhů, hned vedle Batman: Year One nebo Batman: Návrat Temného rytíře (naší recenzi na nejnovější vydání můžete přečíst zde).

Pokud vás zajímá více, podívejte se níže na video, které vám film přiblíží.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button