FilmyNovinky

Suicide Squad 2 konečně ukázalo trailer!

Tak je to konečně tady, vyšel plně nabušený trailer na Suicide Squad 2, ve kterém se setkáme snad s tím největším počtem superpadouchů, který jsme kdy mohli spatřit (tedy pokud nepočítáme X-meny). Režisér James Gunn dal očividně dohromady něco nadmíru skvělého, protože jestli vás nenabudí trailer, tak popravdě už netuším, co by mohlo.

Co je Suicide Squad?

Jedná se o hromadu záporáků, které najme americká vláda, aby za ně odvedli špinavou práci za příslib snížení jejich trestu. Cílem této skupiny bude nyní ostrov Corto Maltese, kde mají zničit Jotunheim, což je nacistická věznice a laboratoř zároveň. Jak je ale zvykem, zabijáci, zloději, vrazi, hrdinové, šílenci a tupouni můžou být jak skvělým týmem tak hrozbou pro všechny kolem sebe.

Obsazení je obrovské:

Margot Robbie – Harley Quinzel / Harley Quinn

Idris Elba – Robert Dubois / Bloodsport

John Cena – Christopoher Smith / Peacmaker

Joen Kinnaman – Rick Flag

Jai Courney – George Digger Harkness / Captain Boomerang

Peter Capaldi – Clifford DeVoe / Thinker

David Dastmalchian – Abner Krill / Polka-Dot Man

Daniela Melchior – Ratcatcher 2

Michael Rooker – Brian Durlin / Savant

Alice Braga – Sol Soria

Pete Davidson – Richard Hertz / Blackguard

Nathan Fillion – Floyd Belkin / T. D. K.

Sean Gunn  – John Monroe / Weasel

Flula Borg – Javel

Mayling Ng – Mongal

Sylvester Stallone  – Kings Shark (tohle obsazení považuju za snad nejlepší ze všech)

Viola Davis – Amanda Valler

A to výše vidíme jenom hlavní obsazení! Představte si tu spoustu dalších postav, které ve filmu budou k vidění. Samozřejmě dejme si minutu ticha za Willa Smithe a jeho Deatshota, ale upřímně, v tomto obrovském množství postav si na něj asi ani nevzpomene. Zkoukněte neskutečně krásně udělaný trailer a připravte se na další akční komediální superhrdinský film, na který očividně jen tak nezapomenete.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button