MobileNovinky

Dubnový Pokémon GO Community Day přinese Snivyho | Novinka

Niantic dál zkouší trpělivost svých trenérů pokémonů. Naposledy oznámil, že dalším pokémonem v Community Day bude Snivy. Tento travní typ je startérem generace Unova, tedy už 5. generace, která se ve hře objevila. Event bude probíhat 11. dubna od 11.00 do 17.00. Tradičně budou mít hráči větší možnost chytit i shiny verzi. Pokud bude hráč pokémona evolvovat na nejvyšší stadium Serperiora, může získat speciální útok Frenzy Plant. Problémem ale je, že Snivy byl ve hře vcelku nedávno a získat shinyho nebylo ani tak složité. A společnost Niantic to začíná působit, že neví, kam hru dále posouvat.

Pokud si totiž připomene posledních pár eventů, měli jsme jsme tu Magikarpa, Porygona, Charmandera, Magmara nebo Electabuzze, což jednoduše nejsou pokémoni, které by všichni hráči chtěli chytat. Navíc ještě ani nebyla plně vypuštěna celá generace Unova a už tu byl event na generaci Kalos. To jsou hrozně zbytečné přeskoky tam a zpátky. Snad tvůrci v nejbližší době přijdou s něčím originálním a hlavně konzistentním, čím by uklidnili a především uspokojili všechny svoje hráče.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button