NovinkyPCPS4Xbox One

Další event v Hunt: Showdown bude As the Crow Flies | Novinka

Brzy nám do hry Hunt: Showdown přiletí vrány. Do této PvP a PvE střílečky od společnosti Crytec tak konečně přibyde další boss. Hra svůj obsah rozšiřuje o nový patch 1.5 s krycím názvem As the Crow Flies.  Ostatně přímo na Twitteru můžete sledovat odpočet, po jehož vypršení se toto masivní rozšíření ve hře objeví. Slibuje spoustu nových zbraní, munice, vylepšený herní systém a především nového bosse.

V krátkém teaseru je k vidění skupinka několika lovců pozorující právě onoho nového nepřítele. Můžeme se jen domnívat, jak bude nakonec vypadat, ale vrány byli vždycky předzvěstí něčeho naprosto šíleného, což i nyní od hry očekávám.

Další rozšíření

Do hry už nový obsah několikrát přibyl, většinou ve formě eventů – tím prvním byl velice kladně přijatý Halloween, který tematicky neuvěřitelně seděl. Tahle hororová hra si nestále drží nadprůměrné hodnocení a docela velikou základnu hráčů a jelikož se stále jedná o poměrně novou hru (2019), věřím, že s hráči ještě nějaký ten pátek zůstane a že se přísun obsahu jen tak nezastaví. Pokud vás zajímají herní novinky, podívejte se, co se ve hře objevilo například na Mezinárodní den žen, nebo jak vypadal Blood & Ice Event.

Poděkujme tvůrcům hry společnosti Crytek, že hru pořád někam posouvá. Zatím si zapište si do kalendáře 24. března 2021 a začněte se těšit – As the Crow Flies bude trvat až do 12. dubna 2021.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button