Google StadiaNovinkyPCPS4Xbox One

Monster Jam Steel Titans 2 | Novinka

Dejme tomu, že nevyhledáváte precizní jízdu na přesně změřeném okruhu. Nebaví vás honičky s policii a pouliční závody nebo převážení zásilek z bodu A do bodu B. Ale přece jen byste si zahráli něco, kde se kroutí volantem. Tak tady mám pro vás jeden TIP. Monster Jam Steel Titans 2 je hra kde se stanete řidičem monster trucku. Kde budete ničit, skákat, závodit a předvádět neskutečné triky.

Monster Jam Steel Titans 2 – Announcement Trailer

Co nám hra Monster Jam Steel Titans 2 nabídne?

Hra slibuje hned několik herních režimů jak v single nebo multi-playeru. Můžete brázdit zajímavé světy (mapy), které mají s realitou pramálo společného. Trénovat v kempu Crushmore ty nejlepší triky nebo vyrazit na jeden z 12 stadiónů, kde se můžete zúčastnit freestyle soutěže. Multiplayer můžete hrát až v šesti hráčích. Můžete tedy buď soutěžit o vítězství na některé z map nebo se utkat v aréně o přízeň publika. Hra samozřejmě nabízí i možnost dvou hráčů, takže můžete rozdrtit i svého dobrého kamaráda.

Realita vs Hra.

V Monster Jam Steel Titans 2 máte na výběr z 38 Monster trucků, které jsou vytvořeny podle reálných předloh. I všech 12 stadionů má svou skutečnou předlohu. Mrkněte na oficiální stránky eventů Monster Jam. Nečekejte převratnou grafiku a dech beroucí detaily, hra se soustředí hlavě na tu zábavnou část. Od prvního dílu se vylepšila herní fyzika, AI a single-playerová kariéra. Tak co, odvážíte se usadit za volant ocelového titána?

Hra je aktuálně v předprodeji a datum vydání je stanoveno na 2. března 2021. Vyjde na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a ve službě Google Stadia. Pokud byste si chtěli zkrátit čekání, předchozí díl (Monster Jam Steel Titans) jde teď aktuálně pořídit na Steamu se slevou 67%, ale pouze do dnešních 19:00, tak si pospěšte.

A pokud toho máte málo tak tady je ještě jeden TIP – Monster Truck Championship se připomíná launch trailerem | Gamesmag.cz

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button